OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Масяня під жовтим пресом
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Масяня під жовтим пресом. Ігра онлайн.. Сторінка 5.

Дуже весела пригода з унікальною Масянею в головній ролі.
Гра
Масяня під жовтим пресом. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Масяня вирішила спробувати себе в журналістиці: тепер вона репортер бульварної газети. У грі ви зустрінете безліч сміховинних персонажів, а також старих друзів віртуальної панянки - Хрюнделя й Кошлатого. Додайте до цього фірмове звучання голосу Масяни, і ви одержите такий коктейль із жартів і хохм, якого не зустрінете більше ніде. У підсумку перед вами весела пригода в жанрі квест із Масянею в головній ролі.

Отримати ключ до гри - Масяня під жовтим пресом
Отримати ключ до гри Масяня під жовтим пресом
Масяня під жовтим пресом. Грати онлайн безкоштовно.
Масяня під жовтим пресом. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Масяня під жовтим пресом
Викачати безкоштовно гру Масяня під жовтим пресом
Скріншоти
Масяня під жовтим пресом - Скриншот 1 Масяня під жовтим пресом - Скриншот 2 Масяня під жовтим пресом - Скриншот 3 Масяня під жовтим пресом - Скриншот 4
Огляд

Приготуйтеся до веселої пригоди з унікальною Масянею в головній ролі. За шість років свого існування ця віртуальна панянка встигла знятися в мультфільмах, намалюватися в коміксах, засвітитися на телебаченні, а от тепер настала черга комп'ютерних ігор.

Масяня вирішила спробувати себе на журналістському поприщі, влаштувавшись репортером у газету. Але, як і більшість подій, що відбуваються в житті Масяні, нове місце роботи має свої підводні камені. Газета "Поруч із вами" — жовта преса, що спеціалізується на розповідях про примар, вампірів, зелених чоловічків й іншу погань, що люди видумують, щоб було не нудно. От і вам разом з Масянею нудьгувати не доведеться.

Складайте в сумку фотоапарат, блокнот і ручку, запасайтеся терпінням — і в дорогу! Головне - будьте вкрай обережні: Масяня постійно відпускає такі жарти, відколює такі номери, що часом від сміху можна попросту надірвати живіт.

У ході ігри вам доведеться вирішувати безліч цікавих задач, які в жодному разі не поставлять вас у глухий кут, але, неабияк розважать. Спробуйте, приміром, зробити фотографію неіснуючої примари, а після цього доставити знімок редактору, минувши примхливу секретарку, що нікого не хоче до нього пускати.

Вбудовані міні-гри також порадують вас захоплюючою механікою. Додайте до цього безліч сміховинних персонажів: пенсіонерів й ясновидців, а також друзів Масяні — Хрюнделя й Кошлатого — і ви одержите такий термоядерний коктейль гумору, якого не зустрінете більше ніде. А фірмове звучання голосів у популярному стилі — це взагалі щось розуму незбагненне. Дуже рекомендуємо!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]
Mira 11-10-21 20:33
Спочатку програла в Масяню у повній Африці і була під великими враженнями, думала, що ця точно не буде такою захоплювальною і довго вагалася, щоб не зіпсувати враження. Але, на щастя, я помилялася! Знову дотепні жарти від нашої давно вже всіма признаної Масяні:)також незмінним залишились міні-ігри, які вже стали більш різнобарвними і цікавішими. Порадували також нові герої, найбільше порадувала їхня міміка)Жду з нетерпінням нової гри з даною панянкою)
Гравець 11-10-19 23:50
Ця гра про те як Масяня влаштувалася в газету яка пише про різні аномальні явища, Масяню все це потрібно буде фотографувати і перше аномальне явище це примара. Гра дуже захоплююча і цікава. Проходиться на одному диханні. Гра мені сподобалася-цікава, захоплююча, дотепна. Качайте, грайте, отримуйте задоволення!
Ельвірочка 11-10-07 12:16
гра ваще класссс, але одне погано грузиться довго у мя і так швидкість маленька.
таня 11-09-21 16:33
неймовіро прекрасна гра
Зірка 11-09-18 23:46
Гра просто неймовірна! Жатри в стилі Масяні - це щось. Куча класних персонажів роблять гру ну просто неповторною. А якість реалізації, голос Масяні - це 100% кайфу! Квести цікаві, з приколами. Гру важко отак простьо опісати - в неї потрібно вам зіграти. Сподобається точно. :)
цвік анастасія 11-08-14 11:15
чудова гра
Nikol 11-02-03 19:14
Коментарі зайві. Я в неї граю постійно (в перервах між новими іграми). Масяніни приколи, блукання по кімнатах, всі напам'ять пам'ятаю, а все одно переграю. Ну, тягне мене до Масяні і все тут, прикольна гра! Це гра - обов'язкова для всіх любителів квестів і Масяні:) Два режими складності, щоб побільше очок заробити, мила мультяшна графіка, завдання невигадливі, все дуже весело)
Сторінка:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.