OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Ігра Війна 1941-1945
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Ігра Війна 1941-1945. Ігра онлайн.. Сторінка 2.

Країна чекає нових героїв! Військова стратегія, де ви візьмете участь у реконструкції знаменитих битв 1941-1945 років, борючись на боці альянсу або фашистської Німеччини.
Гра
Ігра Війна 1941-1945. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Проявіть відвагу і навички професійного стратега. Онлайн симулятор про війну, де у вашому розпорядженні будуть найкращі захисні підрозділи і загони армій Другої Світової війни. Проводьте блискучі операції по захопленню ворожої території і не дайте противнику ступити на вашу землю. Мета кожної місії - прорвати оборонну лінію і повністю знищити ворога. Грайте і перемагайте!

Підказки і проходження:
МИША - різноманітні дії в грі;
КЛАВІШІ 1-4 - додаткові вказівки для виділених юнітів.

Ігра Війна 1941-1945. Грати онлайн безкоштовно.
Ігра Війна 1941-1945. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Ігра Війна 1941-1945 - Скриншот 1 Ігра Війна 1941-1945 - Скриншот 2 Ігра Війна 1941-1945 - Скриншот 3 Ігра Війна 1941-1945 - Скриншот 4
Огляд

Військова онлайн стратегія "Ігра Війна 1941-1945 " оповідає про події Великої Вітчизняної, які відбувалися в самому центрі Європи. Командуйте військовими діями, що розгортаються біля берегів Нормандії, і приведіть армію до перемоги. Б'ючись за територію, у вашому розпорядженні будуть автоматники, піхотинці, снайпери, команди з базуки і мінометами. Також у вас є можливість нанести авіаційний удар.

Ігрове поле розділене на три вогневі лінії: верхній, центральний і нижній фланги. По один бік екрану знаходиться зона гравця, по інший - зона ворога. Виберіть тип команди в нижньому правому куті, потім виберіть фланг, з якого вони будуть вести атаку. Кожен тип військ має свої переваги і недоліки. У той час, коли солдати знаходяться на полі, можна дати їм додаткові вказівки, натиснувши на них, а потім на іконку з нижнього меню або за допомогою гарячих клавіш (цифр від 1 до 4) на клавіатурі.

Кожен новий рівень у грі стає складнішим. Здобути перемогу можна двома способами: шляхом захоплення всієї території або руйнуванням морального духу противника. Вбивайте якомога більше ворогів, а також займайте різні фланги. Отримати контроль над територією вдасться подолавши кінець середньої зони розгортання бойових дій. Щоб максимально наблизиться до ворога, потрібно затратити певну кількість виділених ресурсів. Завдання полягає і в тому, щоб встигнути правильно ними розпорядитися, оскільки противник наступає, а поповнення ресурсів може зайняти деякий час.

В окремих місіях буде важливим вміння тримати лінію оборони протягом встановленого часу. Чим більше ворогів вбито і менше втрат з вашого боку - тим більше очок заробите. Очки нараховуються за знищення ворогів, швидке й успішне завершення місій. За зароблені очки можна проводити поліпшення різних функцій армії чи складу. Продумайте наперед, які модернізації провести, вміло використовуйте їх і ви переможете у війні. Коли закінчите обидві кампанії, можете створити окремі сутички на свій смак: вибрати будь-який тип поля, складність і навіть конкретні типи юнітів.

По карті розкидані захисні укріплення, за якими юніти будуть утримувати оборонні позиції, поки не отримають від вас наказу рухатися вперед. Шлях до наступного укріплення робить солдат уразливими . Пам'ятайте, що одне прикриття може допомогти тільки одній команді, а наступна буде просто пересуватися вперед.

"Ігра Війна 1941-1945 " сподобається всім любителям жанру стратегій про війну. Реалістична картинка бою, звукове оформлення, захоплюючі події 1941-1945 років не залишать байдужими і ви отримаєте масу емоцій від процесу гри. Покажіть, хто панує в ігровому світі бойових дій!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]  [2]
tulup 14-05-30 15:50
я дуже люблю цю гру
владі 14-05-01 08:33
фуууууууууууу
dSDSF 14-03-05 10:17
прив
roma 13-12-31 11:39
klasno
ааааа 13-12-08 17:52
хай
юра 13-10-31 15:09
привет
Сторінка:  [1]  [2]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.