OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Youda Сафарі
Youda Сафарі
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Отримати ключ до гри - Youda Сафарі
Отримати ключ до гри
Викачати безкоштовно гру - Youda Сафарі
Викачати безкоштовно гру
Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Fifa 12-06-06 16:34
Youda Сафарі - це просто чудовий бізнес симулятор. Тут вам потрібно розвивати сафарі парки чи бути професійним фотографом тварин. У будь-якому разі вам доведеться сильно постаратись, щоб ваш бізнес став успішним. Доведіть собі, що ви можете досягти успіху. Качайте гру! Ви не пошкодуєте!
Зірочка 11-12-08 15:41
Youda Сафарі - це цікава та непередбачувана онлайн гра у стилі бізнес стимуляторів. Тут ви можете спробувати себе у ролі стратега, що планує розвиток сафарі парків та будує веселу та прибуткову інфраструктуру, також можна бути професійним фотографом та робити барвисті життєві фото тварин. Ви неодмінно отримаєте безліч задоволення від цієї справи. Дуже влучна гра для того, щоб познайомити ваших дітлахів зі світом тварин та навчити їх любити і поважати природу. Гарне графічне забезпечення та веселе музичне супроводжування допоможуть вам у цьому. Отже завантажуйте гру та насолоджуйтесь процесом!
Весна 11-11-21 19:02
Це захоплююча бізнес-гра з елементами стратегії.
Потрібно терміново підвищити прибутковість сафарі-парків, інакше конкуренти приберуть цей бізнес до рук. Треба допомогти Люсі впоратися з цим завданням. Якщо вивчити всі тонкощі ведення справи, розробити антикризову стратегію, тоді цей бізнес станє по-справжньому прибутковим!
Набирайтеся досвіду в першому проекті та вирушайте в подорож по всьому світу. Тут чекають сафарі-парки в США, Бразилії, Європі, Росії, Китаї та Африці. Станьте професіоналом в сафарі-бізнесі!
Гра трохи нагадує "Зоопарк Джейн", але ритмічніша та допомагає не тільки із задоволенням провести вільний час, але й можна потренувати пам'ять від того, що тварини постійно переміщуються по території парку . Купа позитиву гарантовано!
Зоряна 11-11-10 12:03
Гра являє собою відмінний симулятор парку фото-сафарі, динамічний, яскравий. Причому парків по всьому світу (Китай, Росія, Європа, Африка) з безліччю різних тварин і клієнтів, кожен зі своїми перевагами і рівнем терпіння. Гра чимось нагадує, "Зоопарк Джейн", але більш ритмічна і допомагає не тільки приємно провести час (причому досить тривалий :-))), але й пам'ять потренеровать, оскільки головні герої (тварини) постійно переміщаються по території парку . Загалом, і задоволення, і користь.
Гравець 11-10-10 20:27
Відмінна гра. Дуже сподобалося спостеригати за тропічними тваринками та фотографуваті їх. Качайте - море позитиві вам гарантовано!
Angel 11-07-26 20:49
Цікава сюжетна знахідка, оскільки здається сафарі ще не розглядалося. Гра являє собою відмінний симулятор парку фото-сафарі, динамічний, яскравий. Причому парків по всьому світу (Китай, Росія, Європа, Африка) з безліччю різних тварин і клієнтів, кожен зі своїми перевагами і рівнем терпіння. Одна з моїх улюблених ігор. Просто супер, деяка одноманітність може і набриднути, але до продовження завжди можна повернутися. Гра не схожа не на один з мені відомих симуляторів. Дуже цікава і позитивна - як не як порятунок тварин!
Nikol 11-02-10 19:20
Прикольна іграшка) фоткати звіряток, pозвозити відвідувачів по зоопарку, встигнути всім усіх показати, щоб ніхто не образився! Іграшка хороша, ідея фотографувати тварин приваблює новизною, для дітей пізнавальна, в кахіх країнах хто живе і не тільки живе, а от щодо фарб, думаю можна було як то пояскравіше, більш привабливі чи що придумати, тваринки на фотках симпатичні, а так далеко стоять , але процес захоплюючий, тверда четвірка - моя думка
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.