OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Youda Рибак
Youda Рибак
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Викачати безкоштовно гру - Youda Рибак
Викачати безкоштовно гру
Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]  [2]
Bylli 15-01-12 01:22
Це гра, яка незвичайна, і яка дозволяє себе відчути справжнім керівником порту. бізнес симулятор, який не залише вас байдужим. Тут тобі і ловля риби, і боротьба з піратами і акулами, торгівля, где тільки прибуток має значення і ще багото різних речей. Повірьте, такого захоплюючого і різномантіного ігровогу процесу ви не зустрічали. Тому починайте грати, і пройдість шлях від простого рибалки, до морьского магната.
он_оу 14-10-24 23:17
охохохохохо і це не санта так говорить а портовий магнат!!!) офігенна гра!!!!!! чес слово не брешу! можете самі упевнетись!!! заходьте іграйте онлайн, або завантежте собі на комп!) Юнда Рибак гра яка варта уваги і часу! скуштуйте;)
йода.гі 14-08-07 21:04
Youda Рибак" кльовий СИМУОЯТОР з елементами тайм менеджменту! люблю в будівництво та розвиток інфраструктури..і все це в моєму порту! цікаві бійки з піратами, пригоди з надокучливими акулами, торги на ринку. чудова нагода вирости з простого рибалки цілого магната рибного бізнесу!!!! Завантажуйте та насолоджуйтесь грою у свій вільний час
калян 13-03-28 18:15
крута гра
Соня 12-04-29 13:46
Оце круто! Дуже динамічна гра! Я просто в захваті від такого поєднання різних жанрів і взагалі тематики гри. Крім того, що потрібно розвивати свій бізнес, необхідно також захищати його і іноді це зовсім нелегко. Графіка цієї гри просто вражає. Сподобався також і музикальний супровід. Взагалі, дуже багато різних класних додаткових функцій і це дуже круто. Грати усім!
Дімон 12-03-06 19:24
Такс, зараз порибалимо. Доки грузиться вирішив відравити коментар.
маша 12-02-20 20:25
а мені дуже сподобалось ія дуже люблю гратися
маша 12-02-20 20:21
клас
Круть 12-02-20 19:26
Обожнюю рибалити! Зараз спробую, що тут пропонують))
Зірочка 11-11-23 14:24
Рибалка це ваше захоплення? Тоді ця гра ідеально вам підійде) "Youda Рибак" - це класичний стимулятор з елементами стратегії та тайм менеджменту. Яскраві графічні рішення та цікавий сюжет захоплюють з перших хвилин гри. Звичайно ж просто ловлею риби вас тут ніхто не зупинить. До ваших послуг будівництво та розвиток інфраструктури вашого порту, бійки з піратами, пригоди з надокучливими акулами, торги на ринку. Та й взагалі, це чудова нагода вирости з простого рибалки до нафтяного магната. Як, зацікавило? Отож бо. Завантажуйте та насолоджуйтесь грою у свій вільний час.
Сторінка:  [1]  [2]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.