OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Ігра Війна 1917
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Ігра Війна 1917. Ігра онлайн.

Перша Світова війна в самому розпалі! Візьміть на себе командування британськими солдатами й знищіть німців, грамотно розподіливши свої сили по полю битви.
Гра
Ігра Війна 1917. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Зовсім не обов'язково вигадувати машину часу, щоб потрапити в 1917 рік і побачити Першу Світову війну на свої очі. Досить включити комп'ютер та зіграти онлайн в "Ігра Війна 1917". Окопи і танки, авіація та сотні солдатів, готових віддати життя за свою батьківщину. І на чолі всього цього стоїте Ви! Відправляйте бійців на зустріч із ворогом, оснащуйте танки й використовуйте артилерію. Ретельно зважуйте кожне рішення: іноді на ворога потрібно йти відкрито, а іноді краще зачаїтися. Дійте хитро і продумуйте кожен крок, адже чим точніше стратегія, тим легше перемога і тим більше життів вдасться врятувати.

Підказки і проходження:
На передову краще відправити штурмовиків, вони озброєні гранатами, якими можна закидати супротивника, як в окопах, так і при наступі.

Ігра Війна 1917. Грати онлайн безкоштовно.
Ігра Війна 1917. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Ігра Війна 1917 - Скриншот 1 Ігра Війна 1917 - Скриншот 2 Ігра Війна 1917 - Скриншот 3 Ігра Війна 1917 - Скриншот 4
Огляд

Військова стратегія "Ігра Війна 1917" – відмінна розвага для хлопчиків, які вміють логічно мислити і ретельно зважувати всі свої дії. Суть варгейма полягає в постійному відбитті атак противника і поступовому просуванні по його території. Після кожного бою відкривається карта місцевості, на якій добре видно, наскільки Ви зуміли відтіснити ворога або наскільки посунулися назад. У Вашому розпорядженні кілька типів солдатів: рекрути, штурмовики, кулеметники, снайпери і командири. Перші – масовка, за допомогою якої можна швидко поповнити армійські лави. Солдати-рекрути відмінно справляються із завданням, але за умови, що вони будуть сидіти в окопах. На передову краще відправити штурмовиків, адже окрім гвинтівок вони озброєні ще й гранатами, якими можна закидати супротивника, як в окопах, так і при наступі.

Кулеметники у війні з німцями вкрай необхідні. Вони здатні стримати будь-який натиск, крім танкової атаки або масового наступу ворожих штурмовиків. Без снайперів теж не обійтися, адже вони діють на відстані і при правильному їх розміщенні здатні завдати серйозної шкоди противнику.

Жодна стратегія про війну не може собі дозволити відсутності танків. У Warfare їх предостатньо, правда, чекати їх появи на полі бою доведеться досить довго. Потужний військовий апарат легко впорається з натовпом ворогів, але спасує перед танком противника або його артилерією.

В RPG "Ігра Війна 1917" дуже простий і зрозумілий інтерфейс. У самому верху поля є вимірювач моралі бійців обох сторін. Чим більших збитків завдано ворогові, тим нижче рівень їхньої моралі, і коли він зведеться до нуля, перемога буде не за горами. А ось ландшафт в ігрі досить похмурий: хмуре небо, затягнуте хмарами, обпалені поля, обвуглені дерева і зруйновані будинки. У такій депресивній обстановці Вам і доведеться вести бій. Але, хитрий і підступний німець кругом понаставляв мін, про розташування яких не відомо навіть йому самому. Будьте обережні та уважні, адже перемогти фашистів – справа честі!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
7273 15-10-10 11:23
ыгра норм
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.