OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Повернення Атлантиди
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Повернення Атлантиди. Ігра онлайн.

Пересуваємо фішки, щоб зібрати осколки артефактів, які відродять Атлантиду.
Гра
Повернення Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
У цій пізнавальній грі вам має бути відновити з осколків 7 священних артефактів. Поклавши їх на вівтар Посейдона, ви зможете відродити з морських глибин легендарну Атлантиду. Щоб упоратися із цим завданням - видаляйте з ігрового поля групи з 3 (і більше) однакових фішок з таким розрахунком, щоб провести осколок артефакту до нижньої границі ігрового поля й звільнити його.

Отримати ключ до гри - Повернення Атлантиди
Отримати ключ до гри Повернення Атлантиди
Повернення Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно.
Повернення Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Повернення Атлантиди
Викачати безкоштовно гру Повернення Атлантиди
Скріншоти
Повернення Атлантиди - Скриншот 1 Повернення Атлантиди - Скриншот 2 Повернення Атлантиди - Скриншот 3 Повернення Атлантиди - Скриншот 4
Огляд

У цій логічній аркаді ви відправитеся в подорож по древніх країнах Середземномор'я, у яких вам має бути зібрати 7 священних артефактів, яким під силу підняти із дна океану легендарну Атлантиду

Час не пощадив артефакти, і кожний з них виявився розбитий на безліч дрібних шматочків. Всі вони перебувають на ігровому полі в оточенні різнобарвних фішок. Ваше завдання полягає в тім, щоб видаляти з рівня групи з 3 (і більше) однакових фішок з таким розрахунком, щоб провести осколок артефакту до нижньої границі ігрового поля й звільнити його. На кожному рівні перебуває кілька осколків і бонусів, які вам потрібно звільнити за відведений час

Опанувавши всіма 7 артефактами, ви зможете покласти їх на вівтар Посейдона й відродити Атлантиду. Спочатку це завдання не буде викликати особливих утруднень, але поступово в грі стануть з'являтися всі нові елементи, такі як крижані й закриті фішки, які не можна зрушити з місця. Щоб позбутися від них — зробіть такий елемент частиною групи з 3 однакових фішок

Ускладнюватися будуть і рівні — згодом на них з'являться камені, що заважають вивести осколок артефакту з ігрового поля. Тому намагайтеся частіше створювати групи з 4 і більше фішок, щоб наповнити енергією Сонячний заряд, що забере з рівня частина фішок, що заважають. Не менш корисними будуть й інші бонуси, такі як Блискавка або Бомба

Пройшовши всю гру, ви зможете наповнити священною силою вівтар Посейдона й одержите як трофей тривимірний анімірований "хранитель екрана", що стане прикрасою вашого монітора й буде нагадувати про захоплюючу подорож по загадкових містах древніх цивілізацій

Поперед вас чекає безліч цікавих головоломок, які допоможуть вам не тільки насолодитися відмінною графікою й звуковими спецеффектами, але й довідатися безліч цікавих фактів про життя древніх міст-держав.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Mila 12-06-09 17:03
Повернення Атлантиди - прекрасний представник жанру "три в ряд" і тут, як завжди, вам потрібно буде збирати по три і більше одинакові фішки в ряд. В Атлантиді вам необхідно зібрати до купи 7 артефактів. Прекрасна графіка допоможе вам у цьому. підключайте логіку, кмітливість і спостережливість і у вас усе вийде!
наташа 12-01-11 15:17
На мене гра не справила якогось надзвичайного враження. Здавалось би і цікава і нрафіка добра і розвинена система бонусів, але все одного чогось не вистачило. Словом гра на тверду четвірку.
Mira 11-12-22 10:31
Повернення Атлантиди-це хороша гра жанру match3 (збирати по три і більше одинакові фішки в ряд). Необхідно зібрати до купи 7 артефактів, шматочки артефактів будуть потраплятися у кожному рівні. Гарне оформлення гри не може не порадувати людське око). Моя вам порада-намагайтеся якомога краще продумувати свої кроки, щоб ви могли збирати по 4 і більше фішок. І успіхів вам у відновленні вашої Атлантиди, адже я свою вже відновила! ю-ху!
Весна 11-11-28 00:05
В цій пізнавальній аркаді можна вирушити в подорож по країнах Середземномор'я, в яких треба відновити з осколків сім священних артефактів, що відродять Атлантиду. Для того, щоб знайти всі осколки, необхідно видалити з ігрового поля групи з трьох або більше однакових фішок та провести осколок артефакту до нижньої межі рівня та звільнити його.

Складність гри поступово буде збільшуватися та на ігровому полі з'являться інші нерухомі елементи, такі як крижані та закриті фішки.

Попереду буде багато захоплюючих рівнів-головоломок, пройшовши які ви насолодитися і чудовою графікою та звуковим оформленням, і довідаєтеся цікавих фактів про легендарну Антлантиду.
гравець 11-10-24 21:36
Гра «три в ряд» для збору найдавніших артефактів. Захоплююча подорож. Дуже красиві анімаційні вставки і замальовки про кожну відвідуваною країні. Прекрасна графіка, дуже приємна. Але щоб отримати можливість подорожувати по мальовничих рівнями, потрібно зібрати всі шматочки артефакту. На кожному рівні 12 етапів. На початку все дуже легко, можна не замислюватися про проходження, збирати бонуси і бездумно їх витрачати, то з 10,11 рівня починаються каверзи. Шматочки артефактів, які потрібно опустити вниз, приклеєні до стінок і заблоковані ланцюгами. Бонуси закінчуються, а рівень стає складніше і непрохідним. Дякуємо за гру. Дуже сподобалася, грала з величезним задоволенням.
Ксюша 11-08-17 20:12
Відмінна - яскрава, барвиста, динамічна і захоплююча аркада жанру "збери три в ряд". У грі вам належить відшукати сім артефактів у семи різних країнах, щоб відродити міць втраченої Атлантиди. Крім того, кожен артефакт розбитий на кілька шматків і для відновлення його сили потрібно зібрати всі частини. Ще одна приємна особливість гри - збираю комбінацію з чотирьох і більше фішок, ви заряджаєте медальйон сонця, повна зарядка якого дає можливість знищувати фішки в довільному порядку. Яскраві фарби, прекрасний сюжет і динамічний геймплей нікого не залишать байдужими! Грайте та отримуйте задоволення від цієї чудової гри.
Angel 11-05-05 22:45
Гра «три в ряд» для збору найдавніших артефактів. Захоплююча подорож. Дуже красиві анімаційні вставки і замальовки про кожну відвідувану країні. Прекрасна графіка, дуже приємна. Але щоб отримати можливість подорожувати по мальовничих рівнями, потрібно зібрати всі шматочки артефакту. На кожному рівні 12 етапів. На початку все дуже легко, можна не замислюватися про проходження, збирати бонуси і бездумно їх витрачати, то з 10,11 рівня починаються каверзи.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2020, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.