OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців)
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців). Ігра онлайн.

Чи можна знищити зграю бандитів, не наробивши при цьому шуму? Звичайно! Адже в руках надійна і потужна снайперська гвинтівка. Спробуйте її на ділі!
Гра
Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців). Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Снайперська гвинтівка - єдина зброя, яка буде супроводжувати всі Ваші місії в лігві ворога. Втім, більше нічого й не потрібно, адже розправлятися з бандитами необхідно тихо й акуратно. Так, щоб ніхто і не зрозумів, що сталося. Спочатку потрібно знищити всіх прислужників, а після цього можна братися і за ватажка. Стріляти потрібно максимально точно, щоб ворог був переможений з першого пострілу. Однак поспішати все ж не варто, адже чим точніше постріл, тим менше шуму. І не забудьте позбутися тіл - сліди залишають після себе лише дилетанти.

Підказки і проходження:
Зум можна збільшувати в два рази. Рівень вважається пройденим, коли вбито боса. Щоб у ватажка було легше влучити, намагайтеся використати в момент його втечі уповільнення часу.

Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців). Грати онлайн безкоштовно.
Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців). Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців) - Скриншот 1 Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців) - Скриншот 2 Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців) - Скриншот 3 Стелс Снайпер (Безкоштовна стрілялка для хлопців) - Скриншот 4
Огляд

Найцікавіші ігри для хлопців - ті, в яких потрібно стріляти і розправлятися з ворогами. Ігра Стелс Снайпер - саме така онлайн розвага. У головній ролі - снайпер і його потужна гвинтівка, а по той бік прицілу - натовп бандитів, яких потрібно знищити. Але зробити це треба так, щоб ніхто нічого не запідозрив. У таких випадках кажуть: «Комар носа не підточить».

На самому початку 3D стрілялки буде доступний лише один рівень і одна гвинтівка. Але після успішного виконання місії, де треба розправитися з пітерськими бандитами і їх ватажком, Ви отримаєте доступ до другого рівня і зможете позмагатися з більш серйозними людьми. Після виконання третьої місії зможете попрощатися зі зброєю «дрібного гатунку» і обрати більш потужний варіант, адже попереду будуть чекати вельми небезпечні супротивники.

Стріляти по ворогам потрібно максимально точно й акуратно, намагаючись не привертати уваги до своєї персони. Цілитися найкраще одразу в голову чи серце. Інакше великий ризик того, що поранений бандит підніме шум і провалить Вашу операцію. Якщо все ж це трапилося і один з ворогів заметушився в паніці по локації, то постарайтеся негайно його ліквідувати. Адже чим більше він буде бігати і кричати, тим більше буде наповнюватися шкала тривоги, розташована вгорі екрану. Коли вона наповниться до кінця, місія провалиться і доведеться грати з самого початку.

На деяких рівнях є яскраво-зелені ящики з небезпечною хімічною речовиною. Якщо вистрілити в такий, то він вибухне і їдкий дим знищить усіх бандитів у радіусі кількох метрів. Використовуйте цей бонус по максимуму - намагайтеся дочекатися, коли біля ящика буде багато ворогів, щоб одним пострілом знищити цілу банду.

З приводу зброї. Після проходження перших трьох рівнів стануть доступні кілька видів снайперських гвинтівок. Якщо Ви влучний стрілець і рідко промахується, то обирайте ту, яка володіє найбільшою вбивчою силою. А якщо треба вдосконалити влучність, то краще зупинитися на гвинтівці з максимальною кількістю патронів, щоб якомога рідше перезаряджати і не витрачати час дарма. Під час ігри снайпер безкоштовно підніме настрій, адже кожен рівень зовсім не схожий на попередній.

Ігра Стелс Снайпер - захоплююча розвага для хлопців російською мовою. Відкривайте 3D стрілялку на комп'ютері та перетворіться на справжнього борця за справедливість.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
віка 15-03-15 17:45
wsrfdj
Чого 15-03-15 12:11
чудова гра про снайпера, де основною ціллю є не бездумне знищення ворогів на швидкість, але і і важливи знищувати іх не помітно. Гра захоплює відразу, адже тренерує не тільки швидкість реакціі, але і мислення. І все це обрамлено чудовою графікою. Так що рекомендую, не пожалкуєте.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.