OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Тренування Снайпера
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Тренування Снайпера. Ігра онлайн.

Вишукуйте серед покинутих будівель мішені та збивайте їх зі снайперської гвинтівки.
Гра
Тренування Снайпера. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
У цьому шутері з реалістичною фізикою Вам треба пройти повний курс підготовки професійного снайпера. Обирайте рівень, шукайте мішені, цільтесь якомога точніше та просувайтесь до перемоги. Якщо вирішили стати на цей шлях, то майте на увазі, що підготовка справжнього снайпера проходить і вдень, і вночі. А вдале потрапляння у ціль вимагає абсолютної концентрації та небувалої влучності. Адже завдання вважається виконаним тільки в тому випадку, якщо всі манекени будуть збиті, а вони часто бувають заховані в найпотаємніших куточках локації.

Підказки і проходження:
Щоб пройти рівень, треба збити всі мішені, а також набрати необхідну кількість очок.

Тренування Снайпера. Грати онлайн безкоштовно.
Тренування Снайпера. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Тренування Снайпера - Скриншот 1 Тренування Снайпера - Скриншот 2 Тренування Снайпера - Скриншот 3 Тренування Снайпера - Скриншот 4
Огляд

Чи можете уявити собі гру для хлопчиків, котра може відповідати всім їх вимаганням? Саме такою є 3D онлайн гра Тренування Снайпера. У ній є якісна графіка, реалістична фізика та справжні чоловічі місії. Потренуйтесь тримати в руках зброю військового снайпера.

Дія гри проходить на віддаленій тренувальній базі для військових. Тут величезна кількість будівель, що стоять порожніми, ангари, вишки та інші будівлі, за якими легко може сховатись потенційний противник. В даному випадку, це манекени з намальованими мішенями. Часами вони стоятимуть в найбільш несподіваних місцях, і Ви зможете розгледіти свою ціль тільки за допомогою оптичного прицілу, котрим обладнана Ваша гвинтівка. А деякі з них будуть ще й пересуватись із боку в бік, так що уважно розраховуйте траєкторію польоту кулі при вистрілові, адже від влучності попадання залежить кількість отриманих балів за збиту мішень. А деякі із тренувань проходитимуть в нічний час. І тоді снайперові доведеться бути особливо уважним. Завдання суттєво ускладниться, якщо манекен знаходиться надто далеко, адже при вистрілах з більшої відстані куля зміщується вниз під час польоту.

Для вдалого проходження рівнів, треба дотримуватись кількох правил. Місія вважається виконаною тільки в тому випадку, якщо всі мішені будуть збиті, а також, якщо буде набрана необхідну кількість очок. Співвідношення Ваших балів і балів, необхідних для просування далі, буде показано у лівому верхньому куті ігрового екрану. Якщо якийсь із рівнів виявиться Вам не під силу, то завжди є можливість його пропустити. Для цього натискайте у меню гри на кнопку Рівні (Levels) і обирайте будь-який інший із рівнів.

На особливу увагу заслуговує фізика гри Тренування Снайпера, адже вона продумана до дрібниць. Ви просто зливаєтесь з персонажем гри, і не тільки тому, що проходите гру від першої особи. В перервах між вистрілами, можна почути і навіть побачити, як дихає наш персонаж. Це помітно по рухам гвинтівки вгору і вниз. Нерідко це заважатиме навести приціл на потрібну точку, але така вже робота професійного снайпера. Також Ви можете спостерігати, як рухається випущена куля, і в яку саме точку вона потрапляє. Мабуть, про більше навіть і мріяти не доводилось.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
діма 15-12-04 22:04
клас
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.