OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Снайпери. Команда
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Снайпери. Команда. Ігра онлайн.

Ведіть боротьбу проти повстанців у складі команди з чотирьох снайперів. Слідкуйте за ворогами, знищуйте їхні укриття, звільняйте мирних жителів.
Гра
Снайпери. Команда. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Команда з чотирьох снайперів отримала складне завдання - очистити місто від войовничих бунтівників. В розпорядженні відчайдушних головорізів неймовірний арсенал зброї. Снайперські гвинтівки, автомати, гранатомети - все це стане в нагоді для виконання багаточисельних місій. А якщо гармати стануть непридатними, їх завжди можна замінити на більш потужні і сучасні. Слідкуйте за переміщенням противника по локаціях, вчасно перемикайтеся між персонажами, використовуйте зум для наведення прицілу. Загалом, зробіть все можливе, щоб від ворога не залишилося й сліду.

Підказки і проходження:
Відбивайте атаки ворога, що б захистити базу. Якщо базу знищать - місія закінчиться програшем. Ворог може напасти з будь-якого боку, тому важливо уважно стежити кому з команди потрібна допомога і вчасно переключитися.

Снайпери. Команда. Грати онлайн безкоштовно.
Снайпери. Команда. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Снайпери. Команда - Скриншот 1 Снайпери. Команда - Скриншот 2 Снайпери. Команда - Скриншот 3 Снайпери. Команда - Скриншот 4
Огляд

Гра "Снайпери. Команда" - онлайн розвага для хлопчиків, яким подобаються стрілялки та масштабні бої за участю снайперів. ЗD войнушка розгортається на території Іраку, недружелюбні жителі якого зовсім не раді гостям. Вони ховаються в мечетях, житлових будинках, гаражах, на площах. Але добре б просто боялися. Ні, вони нікого не бояться і готові воювати за свою країну та її незалежність до кінця.

Команда снайперів, що складається з чотирьох осіб, приїхавши в Ірак, отримала завдання - розібратися з повстанцями і очистити місто від їх присутності. Взявши до рук снайперські гвинтівки та автомати, вони вирушили на вулиці іракської столиці. Самотній Вовк, Привид, Пес і Молот залягли на позиції, прикриваючи собою тили захисної бази з чотирьох сторін. Попереду їх чекали довгі хвилини очікування, але все хороше коли-небудь закінчується. Противник зі зброєю не змусив себе чекати і тепер Вовкові з командою доведеться як слід постаратися, щоб виконати декілька серйозних місій.

Оскільки в грі задіяні відразу чотири головних персонажа, потрібна неабияка вправність, щоб встигати стежити за кожним з них. Для зручності в лівому нижньому куті екрану розташовані іконки, натисканням на які можна переключатися між солдатами. У разі небезпеки, наприклад, наближення ворога, іконка загорається червоним кольором, попереджаючи геймера про необхідність перемикання. З кожної сторони має бути знищена певна кількість ворогів, яка буде вказана зверху на екрані.

Там де стріляють, завжди неспокійно. Але войнушки подібного плану досить стабільні. Події відбуваються одна за іншою. Якщо на стороні Самотнього Вовка йде бій, то Привид, Молот і Пес в цей час відпочивають.

По завершенні місій, а їх протягом дня може бути кілька десятків, головні герої можуть відвідати крамницю, адже вони непогано попрацювали і заробили чимало грошей. Збройний бутик набитий автоматами, гранатами і кулеметами. Можна купувати нову зброю, а можна модернізувати стару.

В ігру "Снайпери. Команда" можна грати онлайн безкоштовно. Ніяких обмежень і перешкод. Запустивши розвагу про снайпера на комп'ютері, можна забути про час, адже всі вільні хвилини будуть присвячені бою в гарячій точці.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Руслан111113334 16-05-07 19:06
Клас
нК 15-02-23 13:03
КРУТА СТРІЛЯЛКА ПРО СНАЙПЕРІЙ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ, ДЕ ДІЯ ВІДБУВАЕТЬСЯ НА ТЕРИТОРІІ ІРАКУ. В ІГРІ КРУТИЙ ГЕЙМПЛЕЙ, ПРОСТО ФАНТАСТИЧНА ГРАФІКА, І ЯКІСНИЙ ЗВУК!!! А ЩЕ ФІШКА ЩО ВИ ГРАЄТЕ ЗА КОМАНДУ 4 СНАЙПЕРІВ І ПОВИННІ ЗГИШУВАТИ ВОРОГІВ ЗА КОЖНОГО З НИХ. ГРА ПРОСТО БОМБА Я ЗНОВУ ПОБІГ СТРІЛЯТИ. І ВАМ РАДЖУ ЦЕ РОБИТИ!!!!
444444 15-02-01 17:20
клас!!!
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.