OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Quantum Patrol (Квантовий Патруль)
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Quantum Patrol (Квантовий Патруль). Ігра онлайн.

Керуйте супер роботом і допоможіть зберегти мир у всесвіті, граючи в динамічну стрілялку для хлопчиків з відмінною графікою і звуковим супроводом!
Гра
Quantum Patrol (Квантовий Патруль). Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Найсучасніша модель бойового робота відправлена на базу злочинців, щоб зламати їх головний комп'ютер і повернути вкрадену інформацію про виготовлення зброї. Допоможіть альянсу навести порядок та зберегти мир після космічної війни, що охопила все людство. Керуйте новітньою машиною, виконуйте місії альянсу, усувайте перешкоди, пройдіть захищені сторожовими роботами кам'яні лабіринти, з розташованими там мінами та гарматами. Динамічний геймплей в цій захоплюючій аркаді для хлопчиків дозволить відмінно провести свій час, рятуючи світ від лиходіїв.

Підказки і проходження:
Щоб рухати предмети, використовуйте квантовий контур. Він також допоможе роботу пройти ділянку, де проведена висока електрична напруга. Для цього потрібно чіплятись квантовим контуром за стелю під час стрибка.

Quantum Patrol (Квантовий Патруль). Грати онлайн безкоштовно.
Quantum Patrol (Квантовий Патруль). Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Quantum Patrol (Квантовий Патруль) - Скриншот 1 Quantum Patrol (Квантовий Патруль) - Скриншот 2 Quantum Patrol (Квантовий Патруль) - Скриншот 3 Quantum Patrol (Квантовий Патруль) - Скриншот 4
Огляд

Людство приходить до тями після космічної війни, яка охопила весь світ. Знання про досягнення технічного прогресу, які зберігалися у світових базах даних, були вкрадені. Для відновлення порядку на Землі і в космосі було прийнято рішення створити альянс, але на шляху у нього став злочинний синдикат, що нелегально виробляє зброю та порушує принципи мирного співіснування. І для того, щоб перешкодити реалізації злодійських планів, на їх базу був відправлений супер робот ER-30 зі спеціальною місією. Візьміть на себе управління цією сучасною машиною і виконайте всі завдання альянсу. Захоплюючий шутер Quantum Patrol (Квантовий Патруль) порадує всіх любителів стрілялок динамічним геймплеєм та чудовим звуковим супроводом!

ER-30 має пробратися на базу злочинного синдикату, зламати їх головний комп'ютер, забрати викрадені дані та повернутися до свого зорельота. Під час пересування кам'яними лабіринтами бази йому потрібно бути дуже обережним, тому що по території розкладено багато мін, розставлені сторожові роботи та гармати.

Управління бойовою машиною здійснюється за допомогою таких кнопок: A і D – рух вліво і вправо, W – стрибок. Приціл наводиться мишкою, а постріли виконуються лівою кнопкою миші. Під час бою можна перезарядити зброю – це кнопка R, а якщо вже зібрано достатній арсенал, то кнопкою Q здійснюється зміна зброї. Для транспортування необхідних предметів використовуйте квантовий контур, який викликається пробілом.

На шляху до мети на Вас чекатимуть різні перешкоди – використовуйте кнопки E і S для того, щоб відкрити двері й заслони, в цьому допоможуть підказки, що з'являються на екрані. Обов'язково стежте за індикаторами броні та енергощита робота в нижній частині екрану та уникайте пострілів противника, тому що Ваші енергоресурси обмежені.

Допоможіть альянсу зберегти мир та спокій у всесвіті, виконайте всі місії, керуючи озброєним роботом, і поверніть викрадену злочинним синдикатом інформацію. Отримайте максимум задоволення, граючи безкоштовно онлайн в динамічну бродилку Quantum Patrol (Квантовий Патруль)!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
дВІВ 15-02-15 02:45
КЛАССНА АРКАДА, ДЕ ГРАЕШ ЗА КРУТОГО І СУЧАСНОГО РОБОТУ З КУПУЮ РІЗНОГО ОЗБРОЄННЯ І РІЗНИХ ГАДЖЕТІВ. А ЕЩЕ У ІГРИ ПОТРІБНО НЕ БИТИ ВСЕ ПІДРЯД, А ЧАСТО НЕОБХІДНО І ПОДУМАТИ. ТАК ЩО ПОЧИНАЙТЕ ГРАТИ, ДОЛЯ ЗЕМЛЮ У ВАШИХ РУКАХ! Я ЦИМ ПРОСТО НАСОЛОДЖУЮСЬ)
2_1* 14-11-16 23:52
супер))) я знайшов кращу гру в світі)) офігенний геймплей))) цікаві ріні, давно я не проходив дакої захоплюючої і динамічної гри) я вже відрекомендував Квантовий Патруль усім своїм знайомим і рекомендую і вам, це суперська гра))))
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.