OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Primary
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Primary. Ігра онлайн.

Primary - це гра про відважного солдата Роя, якому необхідно піднятися на самий верхній 30 поверх та зупинити головного ворога - пляму, яка пожирає колір.
Гра
Primary. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Онлайн гра Primary - це суміш логічної гри та бродилки, де ви виконуєте роль солдата Роя, який може перебувати у грі у трьох формах: вода, вогонь або повітря. Під час проходження рівнів ви можете взаємодіяти лише з тими об’єктами рівня, які зафарбовані у такий самий колір, що і Рой. Даному герою необхідно піднятися на самий верхній 30 поверх та зупинити страшну пляму. Не слід доторкатися до плям взагалі, адже доведеться перегравати рівень. Гра дійсно незрівнянна та непроста.

Primary. Грати онлайн безкоштовно.
Primary. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Primary - Скриншот 1 Primary - Скриншот 2 Primary - Скриншот 3 Primary - Скриншот 4
Огляд

Людство безтурботно жило у кольоровому світі, який весело мерехтів найрізноманітнішими відтінками. Колір був надзвичайно важливим елементом життя цих людей. Проте одного дня баланс цього яскравого існування було порушено. На планету зазіхнула порожнеча, яка живиться кольором. Ця незвідана субстанція захопила одну з будівель і у вигляді величезних плям знищила всі барви. Та це лише початок, потрібно якнайшвидше зупинити вторгнення, щоб зберегти життя на планеті.

Для перемоги над загарбниками люди створили непереможного супер-героя, якого назвали Рой. Під час його створення було використано сили трьох основних кольорів (жовтого, червоного та синього), які відповідають силам трьох стихій (повітря, вогню та води). Це дає змогу Роєві перебувати у трьох різних станах, які мають свої переваги. Перебуваючи в синьому кольорі, Рой може встановити куб із льоду, в червоному - випустити спалах полум'я (за допомогою ПРОБІЛУ), а з жовтого може перетворитись у прозорого, який проходить через будь-які перешкоди. Кожна форма, в якій може перебувати наш герой змінює під свій лад музичний супровід гри. Але є і ряд умов, яких слід дотримуватись.

Під час проходження рівнів ви можете взаємодіяти лише з тими об’єктами, які зафарбовані у такий самий колір, що і Рой. Тобто герой у формі води може стрибати лише на синє, у формі вогню - лише на червоне відповідно, у формі повітря - лише на жовте. Збирайте також пляшечки клею у кольорі, відповідному до форми героя. Всі ці нюанси будуть з'являтися на екрані, що є на початку кожного рівня, то ж уважно слідкуйте за ними.

Вас очікує 30 унікальних рівнів. Кожен наступний буде складнішим та заплутанішим за попередній. На цьому шляху також буде три рівні, які дозволяють удосконалити персонажа. Один з рівнів направлений на покращення жовтого, ще один - червоного і ще один - синього. В процесі гри ви навчитесь застосовувати свої супер-сили, телепортуватися з одного кінця поверху в протилежний та багатьом цікавим дрібничкам, які є у кожного героя.

В цілому ігра Primary дуже якісна та продумана, в ній є безліч головоломок, потаємних дверей та можливостей. Ігровий процес позитивний та цікавий, інколи навіть непердбачуваний. Нагадує старі добрі бродилки, в які всі грали ще на приставці. Грайте в онлайн гру Primary в своє задоволення.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Ярка 13-03-26 14:27
Рома, "найтупіша" пишеться разом!
рома 13-03-08 09:38
ігра най тупіша в світі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
влад 13-02-09 20:27
класна ну крута гра мені всі пронеї розповідали а тепер я розповідаю всім про цю гру
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.