OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Patchworkz!
Patchworkz!
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Додаткова інформація
Керування:
Керування мишкою.

Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
соня 16-06-29 15:43
клас
Вісл 15-02-02 17:30
Прикольна логічна ігра, з зрозумілим геймплеєм і чудовими малюнками. Складаеш собі картинку з перемішаних частин і отрмиаеш купу задоволення. А ще ігра подійде для дітей різного віку, для хлопчиків, і для дівчач, а також можна грати онлайн з іншими гравцями. Рекомендую!
Дэн 14-11-10 21:03
всім привіт! дуже радий що натрапив на цю гру!))) складати картинки з кольорових шматочків це прикольно, але ще більше задовольняє те що ти це робиш онлайн із супротивником наввипередки!)) це придає динамічності і азарту цій грі)) це дуже круто, спробуйте)
маша 14-03-12 10:33
класна гра
Kindra 12-06-09 15:34
Неймовірно цікава гра. Мені дуже подобається сама ідея - збирати картинку з частинок. Іноді це не дуже й легко! Гра підходить і дорослим і дітлахам. Тут ще велике значення має те, що ви граєте у реальному часі із справжнім супротивником, і, звісно, хочете пройти рівень як можна краще. Бажаю успіхів! Грайте!
ліна 12-01-18 18:11
Мені сподобалося зирати фігурки з часинок. Не скажу, що це завжди було легко, але цікаво точно. Гра не схожа ні на яку іншу гру, і вже хоча б тому варта уваги.
саша 12-01-09 12:49
Цікава гра, але не така проста, якою може здатися на перший погляд. Щоб пройти цю гру потрібно моти не тільки добре логічне мислення, але і розвинену просторову уяву. Крім того гра відбувається в реальному часі і з реальним противником, що добре стимулює отримати перемогу якнайшвидше і перемогти противника. Грайте - не пошкодуєте.
Mira 11-11-19 15:03
Така собі оригінальна на мою думку гра-складачка з якою просто приємно проводити час. Думаю добре підходить для будь-якого віку, але краще діткам для розвитку мислення. Подобається те, що є суперник і тобто стимул для швидшого складання мозаїки. Завантажила молодшому братику, він в неї грає і просто задоволений.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2020, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.