OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Орігамі Folds
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Орігамі Folds. Ігра онлайн.

Вам завжди здавалося, що орігамі не найцікавіше заняття в світі? Ця гра покаже вам, як цікаво і добре можна провести час!
Гра
Орігамі Folds. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Ця ігра, виконана в кращих східних традиціях, порадує всіх любителів логічних ігор. Перед вами аркуш паперу, на якому позначена фігура, яку потрібно отримати. Складайте лист паперу так, щоб у вас вийшла необхідна фігура, але не забувайте про ліміт кроків. Їх число зазначено внизу екрану. Гра сподобається кожному, адже з нею можна як відпочити, так і потренувати свою логіку та спритність. Прекрасний звуковий супровід і приємна графіка порадують будь-якого гравця. Насолоджуйтеся різноманітністю рівнів і непростими завданнями гри-орігамі!

Підказки і проходження:
Якщо ваш аркуш не складається більше, значить ви зробили щось не так. Можливо була обрана неправильна стратегія. У такому випадку ви можете повернутися на скільки вам завгодно кроків назад, просто натиснувши на відповідну цифру з кроками внизу екрана. Або ж ви можете перезапустити цей рівень, натиснувши Reset.

Орігамі Folds. Грати онлайн безкоштовно.
Орігамі Folds. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Орігамі Folds - Скриншот 1 Орігамі Folds - Скриншот 2 Орігамі Folds - Скриншот 3 Орігамі Folds - Скриншот 4
Огляд

Орігамі Folds - логічна ігра з елементами головоломки. Цікава вона, насамперед, своєю нетривіальністю і вельми незвичайним сюжетом. Хоча складно назвати сюжетом те, що відбувається на екрані.

Вам треба створювати з віртуальних аркушів паперу цікаві фігури у стилі орігамі - точно такі ж, які можна зробити і в реальності. Однак, все не так просто: місія ускладнюється тим, що кількість ходів обмежена, а створювані з паперу фігури повинні чітко відповідати заданим на початку рівня параметрам.

З кожним новим етапом завдання стає все більш важким, але від цього не менш цікавим. На початку гри фігури будуть простими: квадрат, трикутник, конверт, а ближче до середини створювані вами образи набудуть більш хитромудрий характер і зажадають від вас не тільки логічного мислення, але якусь частку спритності. Це будуть і орігамі змія, і ялинка, і лебідь, і різні геометричні фігури. Всього в грі 35 рівнів і кожен наступний складніше попереднього.

Ігрове поле флеш гри Орігамі Folds являє собою аркуш паперу з намальованими на тлі малюнками у вигляді драконів. Саме на цьому пожовклому від часу папірусі і розгортаються усі події. На початку рівня пунктиром намічається фігура, яку необхідно зібрати з квадратного листка за певну кількість ходів (вони вказуються внизу екрану). При заповненні фігури папером відбувається набір очок, який виражається у відсотках: 100% відповідає виграшу, але навіть при виконанні завдання на 90% ви можете перейти на наступний рівень. Будь-який помилковий згин паперу можна скасувати натисканням відповідної кнопки.

У ігрі все чітко і продумано: немає зайвих кнопок, немає складного, заплутаного сюжету, але зате є чудова музика з японськими мотивами і захоплюючі рівні, які хочеться пройти від початку до кінця.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Оленка 13-12-17 13:35
Тупо
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.