OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Mad World
Mad World
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Додаткова інформація
Керування:
Клікайте мишкою по розбіжностям, щоб відзначити їх. В одному дзеркалі курсор, а в другому точка для зручності пошуку.

Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Інно 15-01-17 23:48
Оо з дитинства всі люблять гру знайти якусь кількість відміностейю А тут можливість пограти у схожу компьютерну версію, яка має гарні малюнки-відзеркалення, і декілька різних рівнів. Почніть грати і ви не зможете зупинитися, у пошуках предметів, а еще важливо розуміти як предмети виглядаюсть у дзеркали. А ще в ігра гарно музика, так що вам не набридне шукати відміності, і ви не будете пасуваати перед складностями.
Даша 14-11-01 21:01
класс супер! я чогось раніше і не думала що можна пошукати гру з пошуком відмінносте на компьютері! я дуже полюбляю таке у журналах, коли батько купляє собі журнал зі сканвордами я у першу чергу у нього його забираю і шукаю такі ігри!)) а тепер знайшла це на комп! дуже круто!!!
Mira 12-06-25 13:18
Mad World- дивний світ. В даній грі не все так просто, адже інколи такі дрібні бувають відмінності, що дуже складно щось відшукати. У грі є обмеження по часу, тому приходиться думати швидше. Керування грою дуже зручне. Звуковий супровід дуже вдало підібраний. Графіка на високому рівні. Поринайте онлайн у даний дивний світ і дійсно кажу-не пошкодуєте.
Luda 12-06-09 15:26
Просто прекрасна гра жанру "пошук предмтів". Досить складна, тому сподобається кожному геймеру. Може рівнів і не так багато, але ті які є ще треба постаратись пройти! Тут потрібна терплячість, кмітливість і вміння розпізнавати предмети. Графіка на вищому рівні. Раджу пограти усім!
ліна 12-02-07 11:03
Цікава та незвична гра. Мені сподобався незвичний пошук предметів. Спочатку було складно шукати предмети на картинках в джеркалі, але досить швидко звикла. Гра притягує своєю незвичністю та оригінальністю. Спробуйте пограти, впевнена ви також будете у захваті.
саша 12-01-05 17:34
Чудова гра, мені дуже сподобалася. Рівнів не так багато як хотілось би, але вони на стільки цікаві, що відірватися неможливо.
квіточка 11-12-12 23:40
Я грала в багато ігор жанру "пошук предметів", але нічого подібного досі не бачила. Шукати відміності між одинаковими зображеннями але в лжеркальному відображені одночасно складно і захоплююче. Спочатку було дещо незвично шукати відміності, тому що потрібно не тільки помічати маленькі деталі, але і аналізувати як вони будут виглядати в дзеркалі. Але вже через кілька рівнів втягнулася так, що не могла зупинитися, доки не пройшла всю до кінця. Це надзвичайна гра, спробуйте і ви не пошкодуете.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.