OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Алмаз Атлантиди
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Алмаз Атлантиди. Ігра онлайн.

Рухаємо фішки, щоб відшукати в морській безодні легендарну Атлантиду.
Гра
Алмаз Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Захоплююча логічна гра, у якій ви відправитеся на пошуки древніх реліквій, створених атлантами. Щоб зібрати артефакти, вам необхідно рухати по ігровому полю різнобарвні фішки таким чином, щоб у результаті кожного ходу виходив безперервний ланцюжок як мінімум з 3 елементів. Поперед вас чекає більше 100 захоплюючих рівнів, які можна проходити в 2 основні й 4 додаткових ігрових режимах.

Отримати ключ до гри - Алмаз Атлантиди
Отримати ключ до гри Алмаз Атлантиди
Алмаз Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно.
Алмаз Атлантиди. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Алмаз Атлантиди
Викачати безкоштовно гру Алмаз Атлантиди
Скріншоти
Алмаз Атлантиди - Скриншот 1 Алмаз Атлантиди - Скриншот 2 Алмаз Атлантиди - Скриншот 3 Алмаз Атлантиди - Скриншот 4
Огляд

Тисячі років тому в океанських глибинах зникла легендарна Атлантида, унеся в безодню безліч таємниць і безцінних реліквій. У цій грі ви відправитеся на пошуки загублених артефактів, серед яких є й легендарний Смарагд Атлантиди. Говорять, що цей самоцвіт небаченої краси наділяє свого власника колдовскими здатностями й умінням перетворювати свої мрії вреальность.

Кожен рівень цієї головоломки являє собою ігрове поле, на якому в хаотичному порядку розташована безліч дорогоцінних каменів. Рухайте самоцвіти таким чином, щоб у результаті кожного ходу виходила горизонтальна або вертикальна лінія як мінімум з 3 фішок одного кольору

Час не пощадив дорогоцінні камені, і багато хто з них буквально уросли в руїни древніх будов і кістяки затонулих кораблів. Рухати їх не можна, тому вам доведеться як варто постаратися, щоб добути їх. І не забувайте, що впоратися із цим завданням потрібно за відведений час — інакше рівень прийде перегравати

Поступово складність ігри буде рости, і вам доведеться вирішувати дуже непрості головоломки, щоб дістати самоцвіт із затишного куточка або відімкнути замки, які блокують частину рівня

Щоб перебороти всі труднощі, вибудовуйте фішки в довгі ланцюжки з 4 або більше елементів. У цьому випадку ви одержите в нагороду Бомбу, що легко очистить найближчі клітки. Подібним же чином можна одержати й могутніші бонуси, такі як Динаміт і Гармата, але для цього необхідно скласти самоцвіти у вигляді букв "Г" або "Т".

В "Алмазі Атлантиди" ви чекає більше 100 захоплюючих рівнів, які можна проходити в 2 основні й 4 додаткових ігрових режимах. За своїм розсудом ви можете вибрати й кожної з 3 рівнів складності, що робить цю гру однаково цікавої як для початківців, так і для досвідчених шукачів пригод


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Сіплий 15-04-06 23:17
ще один цікавий представник ігри, з категорії 3 у ряд. Мене у цій ігрі порадувало що основний мотив - це Атлантида, яку я обожнюю. Але не тільки це круто у ігри - вона само по собі яскрава з гарною графікою і приємним гейплеєм. Мені сподобалося і я гарно провів час, дякую творцям цього маленького дива.
Blondie 12-06-09 17:09
Дуже сподобалась ще одна гра жанру match3. Дуже весела гра і з якісною графікою. Алмаз Атлантиди - прекраний представник свого жанру і я рада, що може грати в цю гру онлайн кожен день. Дякую сайту і розробникам за такий чудовий дарунок!
Mira 11-12-27 00:26
Алмаз Атлантиди - це в принципі стандартна гра жанру match3. Чогось особливого від неї не можна очікувати, бо даний жанр - він давно всім відомий. Але в даної гри є така особливість, яку я не помічала у інших іграх схожого жанру - це складання самоцвітів у вигляді букв Г і Т (для отримання гармати та динаміта відповідно). Це дійсно додає грі якогось іншого вигляду. Мені подобається, що в ігри на даному сайті можна грати онлайн.
Весна 11-11-27 23:23
Це логічна гра - представник жанру "по три у ряд", де потрібно безперервно складати ланцюги з фішок різного кольору. Головне у цій грі - вирішити головоломки та відшукати артефакти Атлантиди. Попереду - більше 100 рівнів. Їх можна пройти у двох основних та чотирьох додаткових ігрових режимах.

Якщо всі головоломки будуть вирішені, ви знайдете Смарагд Атлантиди - самоцвіт, що наділяє власника чаклунськими здібностями та умінням перетворювати мрії в реальність.

Ця гра з яскравою графікою захопить і початківців, і досвідчених гравців. Крім всього, головоломка «Алмаз Атлантиди» заспокоїть розхитані нерви та покращить настрій!
Зоряна 11-11-15 15:45
Гра "Алмаз Атлантиди" гідний представник жанру "по 3 в ряд". Головною метою гри стає пошук горезвісного Алмаза Атлантиди - дорогоцінного каменю, який наділяє власника різноманітними магічними здібностями. На кожному рівні існує ігрове поле, завалене безліччю різнобарвних дорогоцінних каменів. Виробляючи обмін сусідніх камінчиків, гравець складає ряд від 3 до 8 самоцвітів. При цьому, необхідно руйнувати залишки будівель древніх атлантів, виколупуючи найцінніші камінчики.
гравець 11-10-12 21:29
На мій погляд, дуже цікава гра. Гра варта уваги.
Angel 11-05-17 22:29
Враження про неї суперечливі: начебто яскрава, красива, все вибухає, але чогось не вистачає для повного щастя. Може бути розмаїття рівнів? Але тим не менше вона заспокоює нерви, покращує настрій. І потім руйнувати дуже цікаво. Спасибі за гру:)
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.