OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Квіткові Загадки
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Квіткові Загадки. Ігра онлайн.

З'єднуємо стеблинками квіти, щоб довідатися таємні таємниці ельфийской магії.
Гра
Квіткові Загадки. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Ця барвиста логічна аркада розповідає про пригоди юної ельфийки, що вирішила вивчити могутню магію природи. Стати дійсною чарівницею непросто. Для цього потрібно вирішити безліч головоломок і довідатися таємні властивості рослин і трав. На кожному рівні цієї ігри вам необхідно з'єднувати чарівні квіти за допомогою невеликих шматочків стеблинок, щоб очистити ігрове поле від чарівних плиток.

Отримати ключ до гри - Квіткові Загадки
Отримати ключ до гри Квіткові Загадки
Квіткові Загадки. Грати онлайн безкоштовно.
Квіткові Загадки. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Квіткові Загадки
Викачати безкоштовно гру Квіткові Загадки
Скріншоти
Квіткові Загадки - Скриншот 1 Квіткові Загадки - Скриншот 2 Квіткові Загадки - Скриншот 3 Квіткові Загадки - Скриншот 4
Огляд

Ця барвиста логічна аркада оповідає про пригоди юної ельфійки, що вирішила вивчити могутню магію природи. Стати дійсною чарівницею непросто. Для цього потрібно вирішити безліч головоломок і довідатися таємні властивості рослин і трав

Завдання ця не із простих, тому нашій героїні знадобиться ваша допомога. На кожному рівні "Квіткових загадок" ви чекає ігрове поле, на якому в хаотичному порядку розташовані чарівні квіти й невеликі шматочки стеблинок. Обертайте їх за допомогою миші таким чином, щоб з'єднати стеблинками дві (або більше) квітки. Зробити це потрібно для того, щоб очистити рівень від чарівних плиток

З кожним новим етапом справлятися із цим завданням буде усе сутужніше — на ігровому полі стануть з'являтися "замкнені" квіти й гілочки, які не можна обертати. Згодом разом із чарівними квітами стануть з'являтися й бур'яни, які будуть створювати навколо себе додаткові плитки, віддаляючи довгоочікувану перемогу. Забирайте їх у першу чергу. Якщо не виходить створити ланцюжок з бур'яном — скористайтеся чарівною паличкою, що може очистити будь-яку клітку на ігрове поле

На проходження кожного рівня приділяється певний проміжок часу. Якщо вам не вдасться впоратися із черговою головоломкою, то прийде розстатися з одним життям. Тому частіше користуйтеся бонусами. "Крижана плитка" на якийсь час заморозить таймер, а "монетка" і "золота плитка" принесуть додаткові очки

Поступово ви зможете користуватися й магією. З її допомогою можна зупинити таймер, одержати чарівні палички або викликати на допомогу фею-наставницю.

Ця гра сподобається всім шанувальникам захоплюючих головоломок. До ваших послуг три ігрових режими, а також 2 додаткові аркада-аркади-міні-аркади, які приємно різноманітять ігровий процес. Пройдіть крізь всі випробування й опануйте самими таємними таємницями ельфійской магії


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Mira 12-06-21 11:17
Квіткові загадки - це оригінальна казкова гра, в якій необхідно сполучити квіточки таким чином, щоб якомога більше стеблин зеленого кольору було задіяно. Дану онлайн гру можна завантажити безкоштовно, тоді буде повна версія, що саме я і зробила. Приємний музичний супровід та вірно підібрана графіка допомагає зануритися цілком у квіткові загадки.
Уля 12-05-18 18:39
Прикольна гра. Взагалі я дуже люблю ігри на логіку і ця мені особливо сподобалась. Крім того, приємно, що можно вибрати режим гри. Це дозволяє не тільки підібрати режим відповідно бажанням, але й пройти спочатку гру в одному режимі, наприклад без часу, а потім ускладнити гру для себе. Квіткові Загадки - це яскрава гра з класною музикою і графікою. Завантажуйте!
Зірочка 11-12-08 18:46
Квіткові Загадки - це класична логічна аркада з елементами магії та чарів ельфійського лісу. Вам потрібно буде допомогти юній ельфійці здобути чарівні навики та навчитися співіснувати з чарівним лісом та його мешканцями. Кожен рівень гри - це цікава барвиста головоломка, що супроводжується приємною музікою та яскравими кольорами. Вам потрібно з’єднувати магічні квіти та просуватися далі магічними теренами. Для тих, кому не вистачить пригод у основній грі, є ще додаткові міні ігри, які неодмінно урізноманітнять гру. Отже безперечно завантажуйте цю гру та вчиться магії разом з чарівною ельфійкою.
Весна 11-11-22 16:26
У цій барвистій логічній аркаді треба допомогти юній ельфі навчитися магії природи. Щоб стати справжньою чарівницею, необхідно вирішити безліч головоломок та розкрити таємні властивості рослин, трав.
На кожному рівні чекає ігрове поле з хаотично розташованими чарівними квітами і невеликими шматочками стеблинок. Треба їх повертати, щоб з'єднати стеблинками дві квітки. Це потрібно, щоб очистити рівень від чарівних плиток.
Гра має гарну музику, яскраву велику графіку та вимагає вмінь і логічного мислення.
Ця гра сподобається всім любителям головоломок. Якщо пройти крізь всі випробування , можна пізнати найпотаємніші таємниці ельфійськой магії.
Якщо гру завантажити безкоштовно собі на комп’ютер , можна грати у доступному режимі без обмежень у часі.
Гравець 11-10-13 21:50
Оригінальний підхід до класичних ланцюжків абсолютно виправданий. Гра вимагає неабияких вмінь та логічного мишлення. Яскрава, весала пригода, яка буде цікавою як для дітей, так і для дорослих. А якщо гру завантажити, стає доступним режим без обмежень в часі. Грайте в "Квіткові загадки" всією родиною.
Angel 11-07-12 19:54
Цікава гра жанру складання ланцюжків. Дозволяє розслабитися і не поспішаючи подумати, вирішуючи логічні задачі. У цій грі ви будете будувати ланцюжки з квіток. У грі так само є кілька міні-ігор, т.зв. бонусних рівнів. Наприклад, зібрати падаючі зверху вниз квіти за певний час і ін Ці аркадні міні-ігри кілька урізноманітнюють складання ланцюжків. У грі можна вибрати декілька режимів - класика, без часу і ускладнений режим. У грі гарна музика та яскрава велика графіка, але як промальовані головні герої мені не дуже сподобалося.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.