OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм. Ігра онлайн.

Знайдіть вихід із заплутаного лабіринту, сповненого пастками і небезпеками. Врятуйте вогняного хлопчика й водяну дівчинку з цупких лап страху і жаху.
Гра
Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Керуючи одразу двома персонажами, вогненним хлопчиком і водяною дівчинкою, відшукайте вихід із лабіринту. Однак пам'ятайте, що змішувати вогонь і воду ні в якому разі не можна. Дотримуючись гармонії і рівноваги, доведіть кожного героя до потрібної двері. Дорогою збирайте блискучі алмази і використовуйте різні механізми, що допомагають подолати перешкоди і пастки. Уникайте небезпечних болотистих калюж, які легко можуть засмоктати будь-кого з героїв у тягучу трясовину, відкривайте двері за допомогою кнопок і важелів, стрибайте і скочуйтеся з гірок. Пройдіть всі рівні, використовуючи здібності Вогню і Води.

Підказки і проходження:
У грі є три типи рівнів: 1й – потрібно зібрати всі алмази та дійти до виходу якомога швидше; 2й – схожий на 1й, проте хитрість в тому, що потрібно керувати героями одночасно; 3й – потрібно зібрати всі зелені алмази.

Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм. Грати онлайн безкоштовно.
Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм - Скриншот 1 Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм - Скриншот 2 Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм - Скриншот 3 Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм - Скриншот 4
Огляд

Ігра "Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм" – чудова розвага на двох в стилі логічні онлайн ігри. Пригоди вогняного хлопчика та водяної дівчинки починаються в лабіринтах старовинного підземелля. Похмурі коридори підвалів нашпиговані різними механізмами, як покликані допомогти головним героям впоратися з перешкодами та не потрапити в пастку. Вся "сіль" в тому, що грати онлайн потрібно вдвох, однак пройти всі перешкоди під силу й одному гравцеві.

Вогонь і вода – дві протилежні стихії. Хлопчик активний і завжди готовий до боротьби. Дівчинка спокійна і нікуди не поспішає. Тим не менш, долати перепони вони будуть разом, щоправда, у кожного своя місія, свій шлях та свій вихід з лабіринтів. Дорогою головні герої будуть натикатися на пастки: канави з лави і води, хиткі містки, провалля та закриті двері. Для проходження перешкод потрібно не тільки спритність, але і логічне мислення, адже там, де легко пробіжить хлопчик-вогонь, дівчинка-вода може випаруватися. І навпаки, вода без проблем подолає яму з рідиною, а вогонь у ній негайно зникне.

Лабіринти на двох, крім пасток, усипані алмазами. Збираючи їх, головні герої переходять від рівня до рівня. Проте хлопчик може брати лише червоні камені, а дівчинка лише блакитні. Перш ніж починати пошуки виходу, ретельно продумайте шлях для кожного з персонажів. Інакше двері в кінці подорожі виявляться закритими.

Вгорі екрану знаходиться таймер, що відлічує час проходження рівнів. Чим швидше головні герої доберуться до виходу з лабіринту, тим більше очок можна заробити. А алмази, зібрані Вогнем і Водою, додадуть в загальну скарбничку ще більше балів.

Онлайн головоломка "Хлопчик Вогонь і Дівчинка Вода 1. Лісовий Храм" підійде і для хлопчиків, і для дівчаток. Віртуальна пригода по лабіринтах буде цікава всім без винятку, адже розважатися в компанії Вогню і Води можна безкоштовно.


Коментарі користувачів
Поки немає жодного коментаря. Ваш коментар буде першим.

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.