OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Загадки Єгипту
Загадки Єгипту
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Отримати ключ до гри - Загадки Єгипту
Отримати ключ до гри
Викачати безкоштовно гру - Загадки Єгипту
Викачати безкоштовно гру
Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Mira 12-06-17 12:51
Ух і файнюча гра! Насичена Єгипетською енергетикою, їхніми тотемами, богами та ідеями. Все зроблено на вищому рівні, графіка проста, але дуже чітко передає характер гри. Музика підкреслює період, у який мені прийшлось поринути, граючи в гру онлайн. Прекрасно розслабляє гра і допомагає скроїти вільний час. Бажаю всім перемоги!
Жанет 12-06-12 13:39
Навіть не уявляю як можна не закохатися у прекрасну гру Загадки Єгипту! Це прекрасна логічна аркада, де на вас очікує цікавий сюжет, чітка графіка та динамічна гра. Тут ви не засумуєте! Я граю у цю гру постійно і вона мені зовсім не набридла. Самі спробуйте!
Зірочка 11-12-19 15:34
Цікава та динамічна логічна аркада "Загадки Єгипту" підійде будь-якому шанувальнику онлайн ігор. У цій грі ви побачите п'ять рухомих бронзових кілець, ви повинні будете вставляти туди різноманітні ієрогліфи різного кольору та збирати дорогоцінні камені на полі гри, щоб обміняти їх згодом на потрібні бонуси. Ця гра сповнена жвавої та чіткої графіки. Ви не залишитесь сумувати ні на хвилину. Адже грати треба швидко та кмітливо, щоб догодити стародавнім богам Єгипту. Інакше ви не зможете перейти на інший рівень. Щоб боги завжди були задоволені треба підносити їм дарунки. Багато рівнів та цікавих пригод. Завантажуйте та насолоджуйтесь подорожжю до стародавнього Єгипту.
Весна 11-11-24 19:29
Це логічна аркада, в якій належить за маленький проміжок заповнити ієрогліфами різного кольору рухливі бронзові кільця, довести стародавнім богам Єгипту, що кмітливість ваша не поступається їх багатовіковою мудрості.

На кожному рівні можна побачити п'ять рухливих бронзових кілець, що мають різні письмена, знизу екрану розташовані ієрогліфи різного кольору. Треба вставити їх у кільця та набрати найбільшу кількість балів для отримання в подарунок магічніх амулетів, які дадуть доступ на наступний рівень.

У цій грі безліч динамічних рівнів, які оцінять любителі логічних аркад. Приємні графіка та звук гри допоможуть поринути з головою у захоплюючий ігровий процес та розвити логіку й мислення.
Гравець 11-10-13 20:50
Захоплююча логічна гра на основі цивілізації Стародавнього Єгипту. Скласти ланцюжок з фішок одного кольору - це мрія кожного гравця "Загадок Єгипта", а найголовніше, що давдяки передбачливій роботі творців, ця мрія є здійсненною.
Angel 11-06-08 20:12
Історія ця трапилася в Давньому Єгипті, коли з царства тіней на свободу вирвалися могутні духи зла. За допомогою заклинань вони знищив легендарні піраміди в Долині Царів і приніс великі лиха всім мешканцям долини Нілу. Обожнюю логічні ігри, в яких потрібно обдумувати ходи на перед.Загадкі Єгипту як раз така гра, в якій можна потренувати логіку і мишленіе.Рекомендую цю гру Усім, хто хоче розвинути логіку і стратегічне мислення.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.