OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Digitz (Цифри)
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Digitz (Цифри). Ігра онлайн.

Захопливий світ цифр уже чекає всіх шанувальників логічних ігор. Переможіть свого супротивника однією лише швидкістю розуму.
Гра
Digitz (Цифри). Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Найбільше ця гра припаде до смаку прихильникам жанрів Три в ряд та Судоку. Адже неймовірне поєднання цих двох популярних жанрів логічних ігор зробило Digitz унікальним явищем у світі онлайн розваг. Не дивлячись на хитромудрість задумки, ігровий процес досить простий. Треба складати ланцюжки із цифр по горизонталі і вертикалі таким чином, щоб у сумі вони давали необхідне за умовами рівня число. А наявність реального суперника підігріватиме інтерес до гри і до перемоги, а іноді навіть приноситиме бонусні очки.

Digitz (Цифри). Грати онлайн безкоштовно.
Digitz (Цифри). Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Digitz (Цифри) - Скриншот 1 Digitz (Цифри) - Скриншот 2 Digitz (Цифри) - Скриншот 3 Digitz (Цифри) - Скриншот 4
Огляд

Digitz є яскравою та барвистою цифровою головоломкою. Перед гравцем на кожному рівні знаходиться ігрове поле одного розміру, яке складається із клітинок. В деяких клітинках з’являються цифри, які треба пересувати до інших клітинок з цифрами, щоб вони у сумі склали необхідне число. Спочатку це буде число 10, але поступово вимагана сума збільшуватиметься, тому уважно стежте за написами, які з’являються між рівнями.

Після того, як потрібне число складеться, використані цифри зникають, а їхні клітинки змінюють колір. Рівень вважається пройденим, коли всі клітинки на ігровому полі стануть сірого кольору. Складати суму можна з будь-якої кількості цифр. Тобто, якщо хочете, щоб вийшло 10, можна поставити поряд 9 і 1 або ж 8,1 і 1 і так далі. Таким чином, з’являється можливість за один хід знебарвити більшу кількість клітинок і швидше завершити рівень.

Від швидкості проходження у цій грі багато залежить, адже Вам доведеться грати з реальним суперником, якого обере сервер. Якщо вдасться завершити рівень раніше, ніж опонент, то Ви отримаєте не тільки неймовірне задоволення від перемоги, але ще й бонусні очки. Спостерігати за грою супротивника Ви можете з правого боку ігрового поля на невеликому екрані. З кожним новим рівнем суперники змінюватимуться, деякі будуть слабші, а деякі сильніші і від цього гра буде більш різноманітною та цікавою. Усього на Вас чекає 40 захопливих рівнів з сорока різними противниками.

Також звертайте увагу на колір клітинок з цифрами, оскільки деякі з них треба використати два або три рази до того, як вони стануть сірими і принесуть Вам перемогу. Але все ж головна роль в цій грі належить виключно математичним навичкам та логічному мисленню.

Залишилось останнє питання, звідки беруться цифри на полі? У випадках, якщо із цифр, які лишились на полі, неможливо скласти потрібне число або якщо Ви зробили хід, в результаті якого не вдалося скласти по горизонталі або по вертикалі необхідну комбінацію, у вільних клітинках у довільному порядку з’являються нові цифри. Програти у Digitz можна тільки в одному випадку, якщо всі клітинки виявляться зайняті і не буде можливості зробити хід.


Коментарі користувачів
Поки немає жодного коментаря. Ваш коментар буде першим.

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.