OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Колиска Рима
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Колиска Рима. Ігра онлайн.

Становимо ланцюжки ресурсів, розвиваємо місто й одержуємо бонуси за будівництво.
Гра
Колиска Рима. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Спробуйте себе в ролі головного архітектора столиці Римської імперії. Збирайте на ігровому полі ресурси, щоб купувати нові будинки й розвивати місто. Кожна нова будова дає вам можливість одержати бонус, що допомагає швидше закінчити будівництво або звільняє певні клітки на поле. Гра захоплює своєю динамічністю й розмаїтістю будівельних завдань, з якими допоможе впоратися приємна музика й відмінна графіка.

Отримати ключ до гри - Колиска Рима
Отримати ключ до гри Колиска Рима
Колиска Рима. Грати онлайн безкоштовно.
Колиска Рима. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Колиска Рима
Викачати безкоштовно гру Колиска Рима
Скріншоти
Колиска Рима - Скриншот 1 Колиска Рима - Скриншот 2 Колиска Рима - Скриншот 3 Колиска Рима - Скриншот 4
Огляд

Великий Рим, одне з найбільших міст античної стародавності, починався з маленького поселення в берегів Тибру, але залишився в історії як зразок вишуканої архітектури. Як це відбувалося — ви довідаєтеся в новій захоплюючій і пізнавальній грі "Колиска Рима".

Отже, усе починається з малого — збору ресурсів, необхідних для розвитку міста. Це може бути їжа для жителів, будівельні матеріали або золоті монети. Становлячи ланцюжка із трьох і більше піктограм, ви заробляєте певну кількість очок й одиниць ресурсів, які можна витратити на будівництво унікальних римських будинків

Кожна нова будова дає поліпшення, дозволяючи за один хід заробити більше монет, з, або одержати корисний бонус. За допомогою бонусів можна звільняти зайняті клітки поля, додавати час і збільшувати ресурси. Використайте їх, щоб швидше закінчити будівництво, але помнете, що вони можуть придатися вам у скрутній ситуації

По ходу ігри ви населяєте своє місто жителями, які вносять свій внесок у велич Імперії. Однак їхніх сил недостатньо, щоб місто розвивалося без зупинки. У грі "Колиска Рима" від вас буде потрібно не просто створювати ланцюжка ресурсів, але й розраховувати, які з них необхідні для завершення чергового етапу будівництва

Вас чекає безліч захоплюючих рівнів, проходження яких принесе дійсне задоволення за рахунок відмінної графіки, приємного музичного супроводу й постійно мінливої ігрової ситуації. "Колиска Рима" не тільки розважить Вас, але й дозволить освіжити знання по античній історії — кожна зведена будова супроводжує коротка довідка, у доступній формі пояснююча його значимість для римської держави

Спробуйте себе в ролі головного архітектора Великого Рима, пройдіть всі випробування й побудуйте свою "Колиска Рима"!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Mira 12-06-18 13:07
Колиска Риму чомусь мене не вразила. Мабуть через те, що я переграла онлайн у безліч схожих ігор жанру match3 (три в ряд), і вони мені більше припали до душі. Графіка якась простовата, музичний супровід ще може бути, але сильно картину він не рятує. Але бачу іншим гравцям значно більше сподобалось.
Кіра 12-06-12 13:34
Я обожнюю гру Колиска Рима! Я вважаю, що це одна з найцікавіших ігор жанру "три в ряд"! Розробники створили просто прекрасну гру з чудовою яскравою графікою, динамічним ігровим процесом і цікавим сюжетом! Відчуйте себе справжнім архітектором стародавнього Риму і відчуйте всю атмосферу того часу!
Зірочка 11-12-19 15:05
Колиска Рима - цікава онлайн логічна гра з серії "три в ряд". Ця гра наповнена яскравими барвами, чіткою графікою та динамічним сюжетом. Ви спробуєте себе у ролі архітектора, та не абиякого, а архітектора стародавнього Риму. До ваших послуг велика кількість рівнів різної важкості, складайте золоті монети, їжу та будівельні матеріали по три чи більше в ряд та будуйте свій Рим, розвивайте це місто та допомагайте мешканцям. Кожна будівля має свою історію і ви, як архітектор та будівельник, дізнаєтесь цю історію та станете ближчим до старовинних легенд Риму. Завантажуйте гру та отримайте безліч задоволення від процесу будівництва.
Весна 11-11-24 19:55
Ця логічна гра дозволить побути у ролі головного архітектора, де потрібно встати біля витоків однієї з найбільших цивілізацій і побудувати її столицю. Якщо зібрати в ланцюжки значки ресурсів для будівництва, купити нові будівлі та бонуси, можна звести столицю за відведений час.

За жанром гра - класичний представник ігор "три в ряд". Рівні у цій грі індивідуальні та містять свій набір бонусів. Неймовірна атмосфера цікавого змагання захопить кожного, хто любить логічну гру.

Оригінальний сюжет підкреслює специфіку гри. Завантажуйте безкоштовно гру на комп’ютер та поповніть із задоволенням свою колекцію!
Гравець 11-10-13 22:21
"Колиска Рима" - ще одна із серії ігор про народження епохальних країн на карті свіу. За своїм жанром гра є класичним представником ігор "три в ряд". Але оригінальний сюжет вдало підкреслює її специфіку та виділяє з-поміж інших. Ця гра має бути в колекції кожного.
Angel 11-06-15 19:27
Цікава логічна гра жанру 3 в ряд. Гра просто приголомшлива! Шалено гарні ігрові локації, музика приголомшлива, особливо під час міні-ігор, до речі, цих самих міні-ігор дуже багато (простакуваті, зате різноманітні!), Збір фішок теж не безглуздий (збираємо гроші, ресурси і їжу для будівлі Риму!), дуже багато різних бонусів і ускладнень по мірі проходження! Коротше, плюсів не злічити! Гра чудова! Чесно раджу :-))))
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.