OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Колиска Персії
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Колиска Персії. Ігра онлайн.

Історична головоломка: будуємо Перську імперію, збираючи фішки в ланцюжки.
Гра
Колиска Персії. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
У цій історичній головоломці ви перетворите невелике поселення в грандіозну Перську імперію. Добувайте необхідні ресурси, виділяючи ланцюжка з однакових фішок. Масштаби будівництва будуть поступово зростати: для зведення кожного нового будинку вам буде потрібно усе більше засобів. Сюжетна лінія ігри складається з декількох етапів, що відповідають різним епохам в історії Персії. Спробуйте себе в ролі містобудівника!

Отримати ключ до гри - Колиска Персії
Отримати ключ до гри Колиска Персії
Колиска Персії. Грати онлайн безкоштовно.
Колиска Персії. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Колиска Персії
Викачати безкоштовно гру Колиска Персії
Скріншоти
Колиска Персії - Скриншот 1 Колиска Персії - Скриншот 2 Колиска Персії - Скриншот 3 Колиска Персії - Скриншот 4
Огляд

У стародавності Персія була однієї із самих величних імперій, її границі простиралися від Єгипту до ріки Інд. Всі існуючі держави рано або пізно ввійшли в її склад, настільки вона була величезна. Але все має свій початок. У цій історичній головоломці вам має бути своїми руками перетворити крихітне поселення в грандіозну Перську Імперію

Основними ресурсами в цій грі є гроші, провіант і будівельні матеріали. Будинку потрібно з чогось будувати, а робітників необхідно забезпечувати їжею й оплачувати їхня праця. Ніж більше величні спорудження ви будете зводити, тим більше вам буде потрібно ресурсів

Майстерність керуючого полягає у вмілому маніпулюванні з наявними товарами. Іноді таке жонглерство нагадує магічні фокуси. У вашому розпорядженні буде розділене на квадрати ігрове поле й різноманітні фішки. Виділяючи на екрані ланцюжка із трьох і більше елементів, ви будете одержувати певну кількість їжі, грошей або будматеріалів. Набравши досить ресурсів, ви зможете побудувати черговий будинок, що дозволить вам більш ефективно добувати той або інший товар. Лісопилка, приміром , дуже істотно збільшить кількість добуває древесини.

Є в грі й система бонусів. Збираючи фішки з малюнком динаміту, ви одержите можливість улаштовувати невеликі вибухи. Це дуже корисне вміння, коли економіка заходить у глухий кут. Крім динаміту вам зустрінуться ще 7 різних бонусів, кожний з яких по-своєму допоможе вам встроительстве.

Поступово ваше місто буде ставати усе більше й більше, на зміну одним будинкам будуть приходити інші. Гра розділена на трохи глав, що відповідають епохам розвитку Перської Імперії. Якщо ви хочете поринути в дивний мир країни тисячі й однієї ночі, то ця гра — відмінна можливість!


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Mira 12-06-17 12:21
В історію сюжету покладено відбудування Перської імперії. Гра зроблена на досить-таки професійному рівні. Графіка-плавна, не ріже очі і не забагато усього на екрані, що на мою думку є плюсом. Жанр безпрограшний-match3, тобто необхідно підставити три і більше одинакові фішки для їхнього взаємознищення і для утворення набраних очків. Залюбки буду грати онлайн в неї ще.
Ellie 12-06-09 17:26
Колиска Персії - дуже цікава гра жанру "три в ряд". Мені вона сильно сподобалась. Просто чудове графічне оформлення і музикальний супровід зроблять гру ще цікавішою. Підійде як для дорослих, так і для дітлахів. І це однозначний плюс!
Весна 11-11-25 20:50
Ця історична гра-головоломка має стиль "збери трійку". Розповідь йде про становлення Перської Імперії.

Надається унікальна нагода побути у ролі містобудівника. Треба перетворити поселення кочівників у Перську імперію, виділяючи на ігровому полі ланцюжки з однакових фішок.

Сюжет гри розділений на окремі частини, що відображають відповідну milestone у розвитку держави Персів. Кожна епоха дає унікальний бонус, яким можна скористатися. Вибухи, розряди блискавок та магічні заклинання допомагають у цій справі.

Гра має відмінне графічне та музичне оформлення. Підійде гравцям будь-якого віку, яким подобаються історичні події, а також створювання власних світів
Зірочка 11-11-18 11:07
Цікава гра з оригінальною сюжетною лінією та мальовничою графікою. "Колиска Персії" є дуже вдалим варіантом логічної ігри з серії "три в ряд". Підійде як дорослим так і дітям, що безумовно надає цій грі перевагу. Якщо вам до вподоби історичні пригоди, ви бажаєте розвинути у собі навички уваги та гарної реакції, а також полюбляєте створювати власні світи та цивілізації, то ця гра створена саме для вас.
Гравець 11-10-13 22:18
Гра "Колиска Персії" - це унікальна нагода відчути себе очевидцем створення та підйому однієї з наймогутніших держав Стародавнього світу. Раджу всім спробувати: ви отримаєте масу задоволення.
Angel 11-05-24 21:17
У цій грі належить створити справжню східну імперію! Захоплююча гра в жанрі "три в ряд", яка занурить гравців у казкову атмосферу Стародавнього Сходу. Гра відправить до витоків Перської імперії, де нам належить взяти безпосередню участь у всіх етапах становлення Персії.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.