OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Колиска світла
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Колиска світла. Ігра онлайн.

Цікавий і незвичайний квест у стилі Я шукаю.
Гра
Колиска світла. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Квест у стилі "я шукаю". Відомий археолог, перебуваючи на порозі великого відкриття, раптово зникає в невідомому напрямку. Разом з Ніколь, дочкою знаменитого вченого, ви відправляєтеся на пошуки. Вам має бути побувати в шести країнах з і зібрати "Колиска світла" - могутній артефакт, що так хотів роздобути її батько. Ви чекає дивну пригоду, наповнена головоломками, загадками й таємницями.

Отримати ключ до гри - Колиска світла
Отримати ключ до гри Колиска світла
Колиска світла. Грати онлайн безкоштовно.
Колиска світла. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Колиска світла
Викачати безкоштовно гру Колиска світла
Скріншоти
Колиска світла - Скриншот 1 Колиска світла - Скриншот 2 Колиска світла - Скриншот 3 Колиска світла - Скриншот 4
Огляд

Незвичайна гра в стилі "я шукаю". Ніколь — молода журналістка, що працює у великої Нью-Йоркської газеті, а її батько — відомий археолог. Присвятивши все своє життя розкопкам і дослідженням, воно, нарешті, знаходить слід могутнього артефакту. У телефонній розмові він повідомляє дочки, що приїхав в Нью-Йорк і через годину буде в неї. Але годинники цокають, а батька досі немає й немає. Ніколь починає всерйоз хвилюватися й бере ініціативу у свої руки

Разом з хороброю журналісткою вам має бути побувати в шести країнах миру. Щоб знайти свого зниклого батька, Ніколь прийде пройти по його слідах і самої зібрати "Колиска світла", що так жадав роздобути її знаменитий папа

Гра являє собою суміш "квеста" і "я шукаю", що стає усе більше популярною. На кожній локації вас чекає кілька ключових предметів, навколо яких ви побачите 5-6 чорно-білих іконок. Вам потрібно знайти зображені на них речі, щоб пройти далі. Завдання ускладнюється тим, що деякі потрібні елементи заховані в схованках або взагалі перебувають на інших локациях, тому будьте уважні й намагайтеся нічого не упустити. У грі є система підказок, що допоможе вам в особливо важкі місцях

У кожному куточку миру вам має бути знайти частину древнього артефакту й в остаточному підсумку зібрати його з розрізнених шматків. На стражеві "Колиски світла" коштують мудрі механізми, які тисячоріччями берегли її від сторонніх очей. Киньте виклик древнім головоломкам!

Гра приємно здивує вас графікою. Всі предмети акуратно промальовані вмілим художником, кожна локація має свою неповторну атмосферу. Аудио-оформление теж на висоті. Заспокійлива музика допоможе вам звикнути до ролі мисливця за скарбами й поринути в мир таємниць і загадок


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
соня 14-11-16 22:26
крутотенька гра))))))) я просто не могла згадати слова яке б могло підійти для цієї гри)дуже рада що знайшла її цікавенний сюжет, ну просто клас) а ще дуже зручно що можна скачати собі на копьютер, або грати онлайн, як тобі зручніше так і грай)))) а грай ОБОВ"ЯЗКОВО!!!)))
Tim 12-06-09 16:27
Колиска Світла - чудова гра у жанрах квеста і улюбленого "я шукаю". Вам доведеться бути дуже уважним, щоб знайти усі предмети, бо вони можуть бути заховані на різних локаціях. Мені дуже допомогли підсказки. Ця неймовірно цікава гра сподобається всім, а особливо тим, хто прискіпливо відноситься до графічного і музикального оформлення. Грайте і не пошкодуєте!
саша 12-01-05 17:48
Чудова історія розслідування і не менш цікавий квест. Качайте - купу задоволення я вам гарантую!
Mira 11-11-21 12:45
Колиска світла - детективна гра, що містить в собі 22 рівня, де з кожним пройденим рівнем все більше заплутується сюжет. Жанр гри-квест та "пошук тих чи інших предметів" можна вже назвати нестаріючою класикою жанрів. Ігровий процес та сюжет дуже насичені. Якщо хочете пограти в толкову гру, то тут ви не прогадаєте.
Сова Анна 11-11-18 00:01
Ця гра - популярна суміш "квеста" та "пошук предметів". На кожній локації знаходяться кілька ключових предметів. Потрібно знайти на зображених іконках речі, щоб пройти далі. Завдання ускладнюється тим, що елементи заховані у схованках або перебувають на інших локациях. Треба бути уважним та намагатися нічого не упустити. Існують підказки, які допоможуть у складних місцях. Відмінна графіка, музичний супровід, закручений сюжет-детектив, припаде до смаку найвимогливішим гравцям. Відвідаючи найвіддаленіші куточки світу, розгадуючи усі головоломки можна зібрати магічний артефакт, що дозволить доторкнутися до священної таємниці Колиски Світла.
Завантажити гру «Колиска світла» можна безкоштовно.
Гравець 11-10-18 21:52
Я б охарактеризувала цю гру, як маленький шедевр в великому жанрі. Цю гру довго чекали, вона привертала увагу ще до виходу. І треба сказати, що вона повністю виправдала сводівання. Гра має досить цікаву структуру - вона складається з семи рівнів, причому кожний рівень має свої локаії. Кожен рівень являє собою відмінний етнографічний етюд, в кожному пейзажі країна, в якій відбуваються дії, легко впізнається. Взагалі графіка хороша, на пятірку. Гра гідна нашої уваги і грошей, тому купуйте і навіть не думайте.
Nikol 11-03-11 20:36
Гра побудована дуже цікаво: у неї сім рівнів, причому, кожен рівень має ще й свої локації. Доброю знахідкою невософт було використання залежності однієї локації від іншої, тобто якщо ти почав одну локацію, то ще не факт, що ти її пройдеш до кінця, не вирішивши іншу локацію.
Гра не занадто складна, предмети досить добре видно, і знайти їх не становить такої вже великої проблеми. До того ж прибрано характерне для таких ігор час, тобто ніщо не буде тиснути на вас під час пошуку, що особисто мене невимовно обрадувала
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.