OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Boxo
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Boxo. Ігра онлайн.

Змагайтеся онлайн з іншими учасниками, розкривайте камені, збирайте всі алмази і накопичуйте якомога більше балів. Логіка і уважність дозволять вам стати переможцем!
Гра
Boxo. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Логічна ігра Вохо неймовірно захоплююча. У режимі реального часу змагайтеся з іншими учасниками за можливість розкрити якомога більшу кількість каменів, обплітаючи їх ліанами. Отримуйте різні нагороди за певні досягнення, які відображаються у вашому профілі! Тренуйте логіку, прораховуючи перспективний напрямок руху і наступні ходи.

Підказки і проходження:
Важливо так замикати квадрати ліанами, щоб у суперника було менше шансів замкнути ліаною останню сторону квадрата.

Boxo. Грати онлайн безкоштовно.
Boxo. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Boxo - Скриншот 1 Boxo - Скриншот 2 Boxo - Скриншот 3 Boxo - Скриншот 4
Огляд

Онлайн ігра Вохо - це логічна багатокористувацька головоломка. На перший погляд, вона схожа на інші головоломки, наприклад, улюблені багатьма ігри на папері "Хрестики-нулики" або "Точки і квадрати". Втім, це тільки на перший погляд. Насправді - все набагато цікавіше.

Дано ігрове поле, розбите на 6х6 клітинок. Завдання двох гравців полягає в тому, щоб по черзі натискати по сторонам квадратних каменів, поступово обплітаючи їх ліанами. Один клік мишкою дозволяє оповити ліаною одну сторону квадратного каменю. Потім хід передається іншому учаснику. Коли камінь з чотирьох сторін опиняється замкнутий у ліановим прут, квадрат руйнується, а учасник, який замкнув останню сторону, отримує один бал. Рухатися можна в різних напрямках, обираючи зручні для себе сторони одного і того ж або різних квадратів, створюючи коридорчики із зруйнованих каменів або ж розбиваючи камені в різних частинах ігрового поля. В ідеалі потрібно обплести якомога більше квадратних каменів. Є камені, в яких заточені алмази. Витягуються вони так само, як і інші камені, потрібно їх з чотирьох сторін оповити ліаною. Але при руйнуванні такого каменю та звільненні алмазу учасник отримує 2 бали. Є також камені, в яких приховані черепи, які краще не вивільняти. При руйнуванні каменю з черепом, віднімається 5 балів від загальної суми. Важливо так обплітати квадрати ліанами, щоб у суперника було менше шансів швидше за вас зруйнувати камені з алмазами, тобто намагайся щоб остання сторона квадрата завжди залишалася за вами. Не слід забувати про час - він обмежений на один хід. Тому, якщо ви не встигнете зробити хід у відведений час, то програєте. Перемога дістається тому, хто набере найбільшу кількість балів. Можна отримувати нагороди за десяту, соту і тисячну перемогу, за більшість успішно подоланих рівнів.

Ця головоломка добре розвиває логіку, оскільки перед кожним ходом необхідно передбачити всі можливі варіанти і продумати правильну тактику, визначити найбільш перспективний напрямок просування по камінню.

У систему можна зайти в якості гостя. Але краще все-таки зареєструватися. Адже в такому випадку при перериванні змагань і виході з Вохо, набрані бали не втратяться. При підвищенні майстерності зростатиме і рейтинг.

Це багатокористувацька ігра дозволяє змагатися як з колегами або друзями, так і з незнайомими учасниками. Ви можете або знайти потрібного суперника в списку зареєстрованих користувачів, ввівши його ім'я в поле пошуку, або вибрати абсолютно будь-якого, в тому числі і незнайомого, але реального учасника.

Ненав'язлива музика, красиве графічне оформлення, заставки іі дикої природи з ліанами, водоспадами і загубленою вежею, дозволить добре відпочити, а ігровий процес - позмагатися з реальними людьми, потренувати увагу і розвинути логіку - одним словом, відмінно провести час.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
вероніка 15-07-14 13:11
гра просто клас
Гарний дельфін 15-02-02 17:40
цікава гра на двох гравців, в якій можна змагатися не тілько з компьютером, але і з живою людиною. ігра відносится до ігр на логіку, але це не банальні хрестики-нулики, а значно цікавіше... так що починайте грати, ви будете задволені і ігровим процессом, і анімацією зі музикою. Не пожалкуєте!!
7656 14-11-10 21:13
вельми цікава гра я вам скажу! взявши честь бути першим у коментарях, я просто не маю права поганого сказати про Boxо, та я і не зможу взагалі нічого такого видумати ;) гарна логічна гра, з приємним музичним оформенням. і саме головне в неї треба грати онлайн! це величезний плюс.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.