OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Лихі Свині
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Лихі Свині. Ігра онлайн.

Побудуйте унікальний транспортний засіб, використовуючи десятки найнеймовірніших і несумісних деталей, і доставте зелену свинку до фінішу цілою та неушкодженною.
Гра
Лихі Свині. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Знаменитим зеленим свинкам набридло ховатися від злих пташок і боротися за яйця. Їм захотілося влаштувати справжні перегони без правил, побудувавши з підручних матеріалів власний транспорт. В арсеналі шароподібних кнурів опинились зовсім неймовірні речі – колеса від літака і дерев'яні ящики, динаміт і ковальські хутра, пляшки з колою і пружини. Хіба можна з усього цього побудувати щось путнє? Звичайно можна! Потрібно просто проявити фантазію та ретельно все продумати, адже конструкція повинна не просто поїхати, вона повинна досягти мети, доставивши свиней до заповітної карти. Папір зі стрілками й хрестиками знадобиться їм для втілення свого звірячого плану, по захопленню яєць, в життя.

Підказки і проходження:
Після закріплення пляшки з колою на машині, можна задати напрямок самій пляшці. Якщо свиня випала з пристрою і зачіпає металевий ящик – вона зупиняється.

Лихі Свині. Грати онлайн безкоштовно.
Лихі Свині. Грати онлайн безкоштовно.
Скріншоти
Лихі Свині - Скриншот 1 Лихі Свині - Скриншот 2 Лихі Свині - Скриншот 3 Лихі Свині - Скриншот 4
Огляд

Хто сказав, що свині не вміють літати? Ще й як уміють, особливо хвацько вони це роблять в логічній онлайн ігрі Лихі Свині, яка чудово підійде для хлопчиків та для дівчаток. Кумедні зелені поросята конструюють дирижаблі, літаки і вози з чого попало, а все лише для того, щоб зібрати шматочки карти, розкидані по рівням. Клаптик паперу вкаже свинкам шлях до гнізда з яйцями, але перш ніж заповітний аркуш опиниться в лапах поросят, їм доведеться довго і ретельно продумувати конструкцію транспортного засобу.

В арсеналі свиней є неймовірна кількість інвентарю, який потрібно використовувати для будівництва возів та літаків. Це і пляшки з газованою водою, і парасольки, і повітряні кульки, і дерев'яні ящики. А де можна будувати машини? – Запитаєте Ви. У якому гаражі створюються шалені конструкції на колесах? Так прямо посеред чистого поля.

Кожен новий рівень головоломки починається з вільного поля, що складається з порожніх квадратів. Безпосередньо під ним розташований інвентар, який можна задіяти. В кожну клітину поля вміщується тільки одна деталь, тому потрібно ретельно розробляти план по захопленню безцінною карти.

Спочатку грати онлайн в Лихі Свині буде дуже просто: навіть не доведеться довго ламати голову над тим, куди і що поставити. Але чим далі Ви заберетеся, тим складніше будуть завдання. Та й кількість використовуваних предметів постійно збільшується. Десь до двадцятого рівня Ви зрозумієте, що час простих машинок сплинув, і тепер замість двох коробок і двох коліс доводиться обирати поміж 20-30 предметами.

Але побудувати транспорт – півбіди. Потрібно ще зробити так, щоб хитка конструкція все-таки досягла фінішу. А це зовсім непросто! На перших рівнях машинки їдуть самі, просто котячись з гірки. Але потім доведеться їх підганяти різними засобами. Десь потрібна допомога ковальських міхів, а десь і ракети буде мало. Дуже часто в ігрі свинка вилітає з транспортного засобу і котиться, куди очі дивляться. А дивляться вони в сторону протилежну фінішу. У підсумку, герой опиняється не там, де потрібно, машина розбита, а карта так і залишається недосяжною мрією.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
Nazar and Matviy 18-05-30 18:27
Дуже крута гра, моєму брату і мені подобається)
Саша 15-08-12 11:26
Крута гра
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2021, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.