OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Online: Air Traffic Chief
Air Traffic Chief
Закрити рекламу - [X]
Зачекайте, доки гра завантажується: 0%
                           
Додаткова інформація
Керування:
Для управління клацніть лівою кнопкою мишки на літак або вертоліт. Утримуючи ліву кнопку мишки, намалюйте траєкторію руху літака або вертольота. Уважно стежте за тим, щоб транспортні засоби не зіткнулися. Щоб посадити їх на землю, переконайтеся, що машини торкаються злітно-посадкової смуги. Деякі літаки будуть рухатися по власній автономной траєкторії, впливати на яку ви не зможете. Такі траєкторії будуть позначатися червоним кольором.

Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
vlad 15-04-30 13:47
Нормуль
Олесь 15-01-11 23:15
Цікаво і захоплююча гра з незвичайною ідею, які зустрічаються рідко. Ігровий процесс підійде і хлопчикам і дівчаткам, і він тілько здаєтся одноманітним, а насправді затягує так, що мало не покажется. Наглядати літаки захоплююче, і для тебе стає важливим, щоб вони не зітхунися у повітряному просторі. Відчуваешь себе справжнім диспетчером. Так що починайте грати, не пожалкуєте!
Insot 14-10-24 22:30
вісім привітоси! якось натрапив на Air Traffic Chief і прозрів! робота авіадиспетчера цез реально серьйозна справа!)) це хоч і симулятор, але тут ясно стае чим ризикують люди які сидять у тих вежах! а взагалі про гру можу сказата одне, цікава і вдосталь важка, саме те що треба щоб відтягнутись!)))
tom$ 14-08-07 20:07
Цікавий симулятор, раджу пограти! Спочатку уваги не наділила цій грі але зацікавила все ж її незвичність (до цього подібних ігр не зустрічала) пограла і отримала безліч задоволення)гра в дечому логічна навчить швидко реагувати та швидко складати план дій)і ви зможете сказати,що керувати літаками просто =)
юра 13-02-04 15:39
Гулять можна
Mira 12-07-12 11:43
Air Traffic Chief-це зовсім не легкий симулятор роботи авіадиспетчера. Адже, кожен усвідомлює наскільки це відповідальна робота, і недарма в грі не даються ще спроби, адже в житті, якби ви працювали на даній роботі і допустили це-тоді і там для вашої роботи чекає game over. Ця гра добре підходить тим, хто дійсно планує працювати в даній сфері. В даній онлайн грі все в ваших руках.
Коля 12-04-29 13:31
Думаю, що дівчатам така гра не сподобається, але все може бути. Мені подобається ця гра. Як на мене, Ейр Трафік здається простою тільки на перший погляд. Потім задача стає складніше і складніше. Усім раджу пограти!
катя 12-03-12 11:20
Простенька, але дуже цікава гра. Мені сподобалася. Всім раджу спробувати!
маша 12-03-12 11:14
Чудова гра, яка підійде як хлопцям так і дівчатам. Спочатку мені гра здалася дещо простою і одноманітною, але згодом мене гра так затягнула, що просто не могла відірватися. Дуже цікаво стежити за рухом літаків. Особливо, коли з часом їх стає все більше і більше. Я навіть почала реально хвилюватися щоб літаки не зіштовхнулися. Враження, наче побувала в справжньому аеропорті і керувала справжніми літаками. Грайте, вам гра обовязково сподобається, так само як вона сподобалася мені.
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.