OpenUpGames.com.ua
English Version Games   Russian Version Игры   Ukranian Version Ігри  
Відкрийте світ онлайн ігор
Ласкаво просимо на ресурс безкоштовних онлайн ігор
Категорії:                             
Гра: Трилогія Аделантадо. Книга Перша
Популярні
Goodgame Імперія. Ігра онлайн.
Скарби Монтесуми. Ігра онлайн. Трактор манія. Ігра онлайн. Рослини проти зомбі. Ігра онлайн.
Чудовий сад. Ігра онлайн. Турбо Гонки 3. Ігра онлайн. Home Sheep Home. Ігра онлайн.
Весела ферма 3. Ігра онлайн. Dogfіght 2. Ігра онлайн. Втеча Шаленого Носорога (бродилка). Ігра онлайн.
Жанри
  3D онлайн ігри
  Аркади
  Бізнес ігри
  Барбі ігри
  Братц ігри
  Бродилки
  Війна
  Вінкс ігри
  Всі онлайн ігри
  Гонки ігри
  Дитячі
  Для дівчат ігри
  Для хлопців ігри
  Зомбі ігри
  Квести
  Космос
  Кульки
  Літалки
  Логічні
  Міні ігри
  Маджонг
  Одягалки
  Пазли
  Пошук предметів
  Пригоди
  Ранетки ігри
  Розслідування
  Стрілялки
  Стратегії
  Тварини
  Три в ряд
  Ферма ігри
Реклама

Трилогія Аделантадо. Книга Перша. Ігра онлайн.

Захоплююча стратегія, що розповідає про пригоди офіцера Дона Де Леона. Збудуй свій табір, подружися з місцевими жителями і врятуй зниклу експедицію.
Гра
Трилогія Аделантадо. Книга Перша. Грати онлайн безкоштовно. Опис:
Будівельна стратегія, дія якої розгортається на берегах Південної Америки. Іспанський офіцер Дон Де Леон отримує указ від самої королеви, і вирушає на пошуки зниклої групи експедиції. Крім того він повинен зібрати золото для імператорської скарбниці, добувши його серед стародавніх скарбів індійців. На шляху його зустрінуть мирні жителі Американського континенту, а також небезпечні головорізи, найняті підступним міністром королеви. Першовідкривач відправляється на цю повну небезпечних пригод місію, щоб довести відданість короні.

Трилогія Аделантадо. Книга Перша. Грати онлайн безкоштовно.
Трилогія Аделантадо. Книга Перша. Грати онлайн безкоштовно.
Викачати безкоштовно гру - Трилогія Аделантадо. Книга Перша
Викачати безкоштовно гру Трилогія Аделантадо. Книга Перша
Скріншоти
Трилогія Аделантадо. Книга Перша - Скриншот 1 Трилогія Аделантадо. Книга Перша - Скриншот 2 Трилогія Аделантадо. Книга Перша - Скриншот 3 Трилогія Аделантадо. Книга Перша - Скриншот 4
Огляд

Іспанська Королева, маючи погане передчуття з приводу відправленої нею експедиції, викликає до себе офіцера Дона Дієго де Леона, і повідомляє йому про зниклу групу, що відправилася в Нові Землі по золото для скарбниці. Від експедиції вже довгий час не приходило звісток, а тому королева бажає знати, що з нею сталося. Відважний Де Леон отримує посаду офіцера Аделантадо, і відправляється на небезпечну місію. Він повинен по можливості відшукати зниклу експедицію і зібрати необхідне імператорській скарбниці золото. При переговорах присутній один з міністрів королеви, який бажає скористатися моментом і забрати славу собі. Він домовляється з розбійником Пабло Родрігесом про те, щоб він випередив Дієго і виконав королівську місію першим. Наші герої відправляються в дорогу ...

Подолавши бурхливий океан, Дон Дієго висаджується на берегах Американського континенту. Буквально відразу він стикається з безліччю проблем: необхідно побудувати табір для команди, розбити городи, шахти, лісорубки. Крім того працівники повинні десь жити і харчуватися. На щастя, місцеві жителі дуже доброзичливо ставляться до прибулих гостей, і дозволяють їм зводити споруди, вступають в переговори і всіляко допомагають освоїтися на новому місці.

Дон Дієго володіє незвичайним розумом і розважливістю, а тому моментально береться за справу і починає застосовувати на практиці засвоєні ним ази у сфері економіки. Використовуючи стандартну схему "товар-гроші-товар", він керує процесом освоєння території та зведення будівель. Незабаром економічна стратегія починає приносити перші плоди. Серед незайманих лісів, стрімких річок і скель починають з'являтися перші хатини, ферми, кузні і лісопилки. На кордонах табору, що утворився, зводяться оглядові башти, які готові сповістити про наближення ворогів. При цьому потрібно грамотно розподіляти робочу силу для ефективного виробництва. Гра постійно нагадує про ресурси, яких часто не вистачає, а тому потрібно стежити за їх наявністю, щоб не допустити зниження темпів виробництва.

Дана будівельна стратегія дозволяє Дону Дієго зводити будівлі на свій розсуд, не звертаючи уваги на призначені рівнем завдання. Це дозволить швидше почати грати на бажаному рівні, і підвищити виробничі темпи. Наш першовідкривач зустрічатиме безліч бочок з різним вмістом. В одному випадку вони будуть давати золото, в іншому - провізію, а в третьому - підвищувати індивідуальні можливості, такі як сила, мова або швидкість. Крім того Дон Дієго повинен постійно пам'ятати про будинки для працівників, яких завжди не вистачає. При цьому кожен працівник може виконувати певний тип задач, наприклад, будівельники в жовтих касках займаються відновленням тотемів і охоронних веж. Тому у Дона Дієго повинна бути власна стратегія дій. Загалом, нашому герою належить здолати безліч різнопланових завдань, налагодити стосунки з місцевими жителями, і при цьому встигнути виконати указ королеви швидше невсипущого Родрігеса.

Дон Дієго - відважний першовідкривач і стратег! Але тільки з Вашою допомогою він може впоратися з покладеними на нього зобов'язаннями. Дізнайтеся, що трапилося зі зниклою експедицією, і відшукайте таємничі артефакти індіанців. Грайте у захоплюючу гру "Трилогія Аделантадо. Книга Перша", і здобудьте разом з Доном Дієго перемогу.


Коментарі користувачів
Сторінка:  [1]
vadm 16-02-17 19:09
klass
gas 14-01-10 13:19
гра супер
igor 13-07-03 18:58
хороша ігра
Сторінка:  [1]

Залишіть свій коментар:
* Ваше ім'я:

E-maіl:

* Ваш коментар:


Новини
10.02.2018
Втеча Шаленого Носорога: Весела ігра бродилка для дівчаток в африканському стилі.
25.10.2017
Bubble Spinner: Очистіть ігрове поле, складаючи комбінації із кульок одного кольору.
17.10.2017
Епоха Швидкості. Паралельний Світ: Сідайте за кермо надшвидкісного боліду та вирушайте до самого ядра Землі.

Играй бесплатно в Farmerama онлайн. Играй бесплатно в Pirate Storm.
Зворотний зв'язок: Зворотний зв'язок     Усі права захищені © 2009-2024, OpenUpGames.com
Список усіх ігор · Панель інструментів · Розважальні портали · Політика конфіденційності

 

OpenUpGames - це безкоштовні онлайн флеш гри для усієї сім'ї. Ви зможете в ці ігри грати онлайн, чи викачати безкоштовно ігри які сподобалися. Тут ви знайдете онлайн ігри безкоштовно, онлайн ігри для дівчаток, ігри барбі, ігри гонки, ігри для дітей, ігри для хлопців, ігри вінкс, міні ігри, ігри ферма, ігри братц, ігри ранетки та ін.